• israil'in soykırım girişimi

video çok sert ( +18)

yaşı anlaşılamayan çocuktur. gerçekten korkunç bir görüntü. 2023 yılında dünyaya canlı yayınlanan bir soykırım izletiyorlar.
  • ya bu arkadaşı artık şikayet eder misiniz,iyice gore, vahşet video barındıran siteye döndürdü ekşiyi.

sözlükten uçurulması gerekmiyor mu artık?

uzun süredir aynı şekilde başlıklar açıyor,evet çocuklar ölmesin ve tek üzüldüğüm onlar ve masumlar ama günlük çoluk çocuğun girdiği bir siteye böyle videolar yükleyemezsin.

t:işin cılkı cıkması
  • bu görüntüleri tarih affetse tanrı affetmez.
  • ekşi israil katliamını savunanlarla dolu. neyi savunduklarını görsün herkes. katliamı savunmak serbest ama göstermek yasak mı olacak? hadi lan oradan.

masum çocuktur. cinayete kurban gitmiştir.
  • iki adım sonrasını hesap edemeyen hamasın sebep olduğu olaydır.
    ekleme: lafı götünden anlayan sığırlar, israil falan desteklediğim yok. israil zaten malum adamlara fırsat verenleri ifade ediyorum ben.
  • sözlükte israil'i savunan herkes işte bunu savunuyor. bu videoyu herkes izlemeli ve israil'in nasıl bir canavar olduğunu herkes görmeli.

israil'in öldürdüğü bebektir.
  • bu cocuk ölümlerinden en cok sevinen hamas
    göster göster elindenki, bir kılo erik.

tohumuna para mı saydılar. bizimde pkk tecrübemiz var.
    böyle tc bombalama yapsa bir iki kadın cocuk ölse tadından yenmez...

o telleri geçip insanları öldürürken bunun olacağını bile bile yaptınız. amacına ulaşıyor hamas.

israili savunmuyorum. bu terör örgütleri sivil halkı malzeme yapmaktan vaz geçmeli. ölüme götürmemeli.

asıl katilin hamas olduğunu herkes biliyor. onların yüzünden oldu her şey.
    festivali bastığında helal hamas işte kahramnalar diye sevinç çığlıkları attınız
    bende bunun acısı cıkar. olan filistin halkına olur dediğimde herkes bana israil yıkılıyor kudur siyonist dedi.
    o kadar çoştunuzki bu saldırıyla israil in yıkılacağını sandınız.
    şimdi kim filistinli cocukları düşündü??

biz mi? siz mi?
  • birader bak, israil katliamını savunuyor bilmem ne diyorsunuz da olaydan haberiniz yok sizin. bütün savaşlarda, maalesef ki, siviller, çocuklar, hayvanlar ve yaşlılar ölür. savaşın doğası bu ne yazık ki. hamas hiç sivil, çocuk öldürmüyor falan mı zannediyorsunuz siz?
  • herkes video yükleyemesin bu siteye, böyle bir şey olamaz. sen bu videoyu yükleyince israil daha mı zalim oldu?
  • bakmayacaktım ama dayanamadım. insanı buz gibi yapıyor video. bu nasıl bir katliam? bunlar nasıl insanlar?

israil kurbanı olan çocuktur.
hesabın var mı? giriş yap