• iranın bir gecede bütün israil hava kuvvetlerini tarihten sileceği savaştır . o iran o kadar büyük bir karakutu ki osmanlı bile yüzyıllarca açamadı
  • israil deyince aklına 15 milyon nüfuslu kenan diyarı geliyorsa, daha 43.7 fırın ekmek tüketmen lazım.

olması muhtemel savaştır.
  • iran'a devamlı giren çıkan biri olarak gözlemim şu halk savaştan korkmuyor ve abd'ye kafa bile tutuyorlar . zencan 'da girdiğim bi bakkalin dediğini aynen aktariyorum.

ben: yollardaki bu hareketlilik niye.

bakkal: abd ile 4 güne savaşa girecez.hazirlik yapiyoruz.

bunu söylerken o kadar kendinden emin bir şekilde söyledi ki şaşırdim kaldim.. iran dünyadaki tek milliyetçi ülkedir askeri gücü de baya yerinde ve hertürlü saldırıya aninda cevap verebilecek güçteler. öyle haritadan falan silemez iranı israil. israil haritadan silinir iran silinmez.
  • imkansız gördüğüm savaş.
  • bu savaşın maalesef kazananı olmaz. ikisininde elindeki envanter fazlasıyla tehlikeli. özellikle israil türkiye'nin toprak bütünlüğünü ve domografik yapısını değiştirmek istiyor. umarım böyle birşey olmaz. olası her kötü senaryodan ülkemiz fazlasıyla etkilenecektir. yeni bir mülteci akınını bu ülke kaldıramaz.
  • kore iç savaşı gibi olacak savaştır. bir tarafın arkasında rusya ve çin, diğer tarafın arkasında abd ve ab. kimin galip çıkacağı belli olmaz ancak taraflarının iran ve israilden çok daha fazlası olacağı, 1 haftada siksen kimsenin kimseyi haritadan silemeyeceği savaştır.

ayrıca allah aşkına olmamış olayların başlıklarını olmuş gibi yazmaktan vazgeçin artık.
  • israil'i destekliyor, başarılar diliyorum.
  • çıkarsa yeni bir mülteci akını başlatacak savaş.
  • çıkmayacak savaş. ancak internet ve televizyonda karşılıklı konuşmalar olur o kadar. ötesi yok.
    dünya da savaştan bıktı artık zaten. isteyen gitsin uzayda birbirini dövsün. insanlığı rahat bırakın.
  • umarım olmaz olursa 5 milyon göçmeni yine bize kilitlerler. kimseye bişey olmaz giren yine bize girer
hesabın var mı? giriş yap