25 entry daha
  • en az adolf hitler kadar...
  • (bkz: #69659251) şunu yazmak için nasıl bi motivasyonu olabilir bi insanın.

bildiğini sandığı süreci sevdiğimin puştu.
  • israil'i merhametli bulanlar var.

vay anasını sikeyim ben böyle dünyanın be. çoluk, çocuk, yaşlı dinlemeden insanları katledip merhametli bulan 'humanist' kişilik bozukluğuna sahip insanlarla aynı oksijeni soluyoruz.

israil merhametliyse hitler'in ruhu şadoğluşad olsun.
  • araplar filistin, suriye, irak, misir, iran ve türkistan'i isgal edip yagmalayinca sorun yok (sorun olmasini birak neredeyse atalarimizin katledilislerini ve diger medeniyetlerin yok edilmelerini 'fetih' adi altinda kutlayacagiz!)
    ama yahudiler benzerini yapinca ouuuwwww (benzeri diyorum cünkü araplarin yaptiklari zulüm ile kiyaslanmasi bile dogru degil).
  • israil şuan baskı politikası uygulamaktadır ancak bilinmelidir ki müslümanlar en ufak bir fırsatta farklı mezhepten olan kardeşlerine bile acımazken yahudileri gözlerini kırpmadan katl edecektir ki denemişlerdir ancak başarısız olmuşlardır.

dünya bir daha asla yahudi soykırımı gibi bir vahşete izin vermeyecek o nedenle hiç mazlum edebiyatına girişilmemelidir.
    bu insanlar 80 yaşında bir insanı bile gözünü kırpmadan bıçaklamaktadır, ellerinden daha fazlası gelse yapacakalarından hiç şüpheniz olmasın.

farklı silahlı islami terör örgütlerinin provoke ettiği topluluklara karşı yapacak pek birşey kalmıyor.
  • kesinlikle katıldığım önermedir
  • the israel-palestine conflict: a brief history

tek hakli olan zavalli cocuklardir.
  • bircok yahudi bile nazileri gördük biz şu an israil in yaptığıni kabul etmiyoruz derken bazıları israil haklı diyor...
  • dün tel aviv den istanbul a döndüm. buralar oralardan daha arabistan daha filistin. arap sempatizanlığı bize her zaman kaybettirecektir, bu gerçek tarihi bir gerçek olarak sabittir.
189 entry daha
hesabın var mı? giriş yap