• yıllardır yaptığım uygulama. otobüse, metrobüse de binmem hiç. çünkü arabam var. saygılar.
  • tam destek verdiğim çok geç kalınmış boykot
  • saatlik araç kiralama sistemi zipcar ile, hem maddi hem manevi olarak daha kazançlı olduğunu düşündüğüm ve uyguladığım eylemdir. umarım yakın zamanda tek yönlü seyahat seçeneği de eklenerek yaygınlaşır
  • bataklığı kurutmak değil, sivrisinekler ile uğraşmaktır.

taksi taşımacılığı, şöförler ve vergilendirme konularında belli standartlar getirilmeden, bu mesleği taksi plakası elinde olanların oturdukları yerden şöförleri sömürmesini engellemeden, taksilerde de iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini almadan, yolcu memnuniyeti ve güvenliği konularında önemli adımlar atmadan, şöförlerin de insanca çalışabilecekleri çalışma ortamını oluşturmadan, sadece sertifikalı (veya belli bir kurstan mezun) kişilerin bu mesleği icra etmelerini sağlamadan, taksiciliği kurumsallaştırmadan ve taksi durağı ağalığına soyunmuş mafyayı da bu işten soyutlamadan ne kadar boykot ederseniz edin, sonuç alamazsınız.
  • desteklenesi bir boykottur.
  • çare über ve korsan taksi
  • minibüs ve halk otobüsü de kullanmayarak katıldığım boykot.
  • sık sık istanbul’a gelip taksi kullanan biri olarak uzun süredir ben de tercihimi uber’den yana yapıyorum. eğer uber sürücülerinin kalitesi düşecek olursa bu sefer onlara da acımam başka alternatiflere yönelirim.

ne yapsak memnun edemediğimiz bu vandal sürüsüne haddini halk olarak bildireceğimiz boykottur.
  • yıllardır kendimce yaptığım boykot
  • bir süredir istanbul'da olmadığım için mecburum sarı taksilere, he zaten eskişehir taksicileriyle de bir sorun yaşamadım.

ama istanbul için kesinlikle elzem bir boykot. destek + up
hesabın var mı? giriş yap