• hadi istanbul dayanmış 20 milyon nüfusa neysede, konyanin nüfusu kaç amk dediğim
  • kastamonu'nun nüfusu 368.907. kastamonu'da 2546 cami var. bu nüfusun yarısı erkek olsa kastamonu'daki erkek sayısı 179.453. erkek nüfusunu yazdım çünkü camileri genel olarak erkekler kullanıyor. e tabi bu 179.453'ün içinde bi 9 bin de sabi sübyan olsa, kafadan 170.000. 170.000'i 2546'ya böl 66. 66 kişiye bir cami ve dolayısıyla da imam düşüyor. kastamonu'daki üniversite hastaneleri ve özel hastaneler dışında toplam 325 doktor sağlık bakanlığına bağlı hastanelerde görev yapıyor.
  • istanbul'un iman gücünün kuvvetli olduğunun göstergesidir.

92 tane camiyle tunceli'nin kafirlik sıralamasında 1. olduğunu da öğrenmiş olduk böylece.
  • açılın istatistikle geliyorum. burada öne çıkan şehirlerde cami başına düşen kişi sayısı aşağıdaki gibidir:

tunceli = 940
    istanbul = 4398
    konya = 377
    izmir = 2206

yani gavur izmir'de cami yoğunluğu istanbul'dan daha fazladır, sayısal fazlalığı görüp atlamayın. asıl sıkıntı konya'da, istanbul'da değil. yukarıda kastamonu örneği de verilmiş, daha korkunç. öküz alırmışız cami paralarıyla.
  • 11 bakanligi geride birakan diyanet isleri butcesinin ileride 1-2 bakanliga daha gol atacagini gosterir
  • müslüman bir ülkede yaşadığımızı düşünürsek sayının çok olmadığı görülecektir.
    nedir abi şu insanların dinine atıfta bulunmalarınız. yeter artık ya.
    isteyen ota, isteyen boka tapsın. bırakın artık şu din oyunlarını.
  • 12 milyonluk bir şehirde gayet normal olan durumdur. bokunu çıkartmayın muhalefetin, mantıklı konuşun biraz.
  • pencereden baktığımda 100 kadarını sayabiliyorum.
  • 3.269 isimli cami henüz mimari tasarım aşamasındadır.
hesabın var mı? giriş yap