şükela:  tümü | bugün
  • #86258234 numaralı entry'sinin son cümlesinde genellemeler yanlıştır falan demiş lakin yine de nickaltında bu yazdıklarının durması gerektiğini düşündüğüm evli, mutlu, çocuklu suser.

    "burdaki meriçlere de tavsiyem, 80 jenerasyonu kadınlardan ekmek çıkarmaya değmez kasmayın. 2 günlük bayat ekmek gibi yavan olur. hayat enerjileri başkadır, kasıntıdılar, babasının prensesi modelinin son yaşayan mensuplarıdır, cinsel seks* olayında bırak oral seks yapmayı, kendisine yapılmasından bile haz etmez, ilişkide yapılacak sosyal aktiviteler onun hegamonyası altındadır, sizinle yaşam paylaşmayı bilmez. 90 sonrası jenerasyon iyidir, kıpır kıpırdır, yaşam doludur. bu jenerasyon 30unu da geçse gayet ilişkiye açık ve renklidir, ama malesef şu anki 30+ ablaların dahil olduğu 80-89 kuşağı tırttır."
  • (bkz: #88095680) numaralı entry'mi favorilemiş yazar. baktım nedir neyin nesidir diye şu entry'sinde (bkz: #88094022) oy kullanmayacak 188 tane süper zekayı (biride benim tabiki) ileriki zamanlarda yaşadıkları ülkeden şikayet ettiklerinde o entry'sinde ifşa edecekmiş tek tek.

    lan oğlum kendine gel. işin gücün yok bunlarlamı uğraşıyorsun. herkes senin gönlünü yapmak zorunda mı? sen fişlesen, ifşa etsen ne olur, etmesen ne olur a.q. gider oy kullanırsamda reisin partisine veririm. ben veya bir başkası sana neden oy kullanıyorsun diyor mu? aklını başına almasında hayır vardır. muhaliflik gözlerini kör etmiş belli.
  • insanları kafasına göre terör örgütü sempatizanı ilan eden bir yazar. engelle geç.