• güzel bir rover tasarımları olan grup. internet siteleri de akıcı bir şekilde nedir ne değildir anlatıyor da. memleket genelindeki abidik gubidik girişimler yerine bu tip şeylerin desteklenmesi gerekiyor.
  • robotik teknolojiler ve insansız sistemler üzerine faaliyet gösteren, üstelik ofisi itü'de olan bir firma sahibi olarak farkında olmadığım takım.

yarın kendileri ile irtibata geçerek sensör ve sistem ihtiyaçları var mıdır, otonom sürüş paradigmaları üzerinde çalışma yapmak isterler mi öğrenerek elimden gelen desteği vermeye çalışacağım.

sözlükte yazar ya da çaylak olan ekip üyeleri varsa ve bana ulaşırlarsa daha bir şükela olur tabii ki.

desteklenmesi gereken takım.

edit: ışık hızıyla bana ulaştılar, bu çocuklar bir harika! go itü!
  • https://www.youtube.com/watch?v=4ufeu9dd9vi

linkine cdr videosunu ekleyerek yarışmada boy göstermiş takımdır.
  • bu tür aktivitelerde - özellikle de milli anlamda bir başarı kazanılacaksa- kişi ve kurumlar baştan desteklenmelidir. çünkü azınlıkları güçlendiren şey motivasyondur. doğru zamanda gösterilmiş bir destek verimin kat sayısını artırır. önemli olan henüz keşfedilmemiş olanı görmek, ona o değeri biçmektir. birincileri ve başarıları zaten tarih ve medya bir şekilde duyurur.

tanıma gelecek olursak, ülkemizde revaçta olmayan bir alanda yeteneğe sahip olup bunu değerlendirebilenlerin var olduğunu görmemizi sağlayan takım. umarım emeklerinin karşılıklarını en güzel şekilde alırlar ve onlar için iyi bir deneyim olur.
  • mars keşif aracı geliştiren takım.

tasarımını tamamladıkları araçlarını üretmeyi ve amerika'da mars society tarafından 11 yıldır düzenlenmekte olan university rover challenge yarışmasına katılmayı hedeflemekteler. 13 farklı ülkeden 80 farklı üniversitenin katıldığı bu yarışmada yarışacak ülkemizi temsil edecek ilk ekip olmak içinse desteğe ihtiyaçları var. ancak üretim aşamasında yaşadıkları maddi problemlerden ötürü onları destekleyecek gönüllülere ihtiyaç duyuyorlar.

star gazetesi haberi

internet siteleri
    facebook sayfaları
  • ülkem ve bilim adına güzel gelişmeler bunlar. hazır yemek yerine uretmeyi seçen bu genç arkadaşlar her ortamda desteklenmeli. ayrıca araç konusunda da on paletlerin arkadan bağımsız olarak yukarı-asagi yonde hareket edebilmesi fikrini begendigimi belirtmek isterim.
  • dereceleri ne olursa olsun gurur duyulup desteklenmesi gereken takim. bilimin isigina açız gençler doyurun aydinlatin bizi.
  • 2018 urc yarışmasına katılmak için sar videosunu yayınlamış takımdır,

https://www.youtube.com/watch?v=ren0ah8drcm
  • çocuklar stm32 kullanmışlar, keil ile kodlarını yazmışlar, yetmemiş unity'de kendilerine simülasyon yaratmışlar.
    siz götümün kenarları ise yok efendim ingilizceleri şöyle, yok efendim ingilizceleri böyle diye bok atıyorsunuz, o karınca taşşağı kadar olan, dünyadan bir haber beyninizle.

helal size hanımlar beyler, eski bir gömülü sistemci olarak tebriklerimi iletiyorum.
  • umarım her şey istedikleri gibi olur.
hesabın var mı? giriş yap