• maşallah güzel bir vidyo çekmiş takım. yalnız konyalı bilim adamlarının yaptığı insansız tank diye gazlamasınlar millete dikkatli olun.
  • ülkem ve bilim adına güzel gelişmeler bunlar. hazır yemek yerine uretmeyi seçen bu genç arkadaşlar her ortamda desteklenmeli. ayrıca araç konusunda da on paletlerin arkadan bağımsız olarak yukarı-asagi yonde hareket edebilmesi fikrini begendigimi belirtmek isterim.
  • dereceleri ne olursa olsun gurur duyulup desteklenmesi gereken takim. bilimin isigina açız gençler doyurun aydinlatin bizi.
  • kesinlikle cok takdir ettigim basari. inaniyorum ki gencler kendilerini bilime adadiklarinda her sey daha iyi yerlere varicak
  • desteklenmesi gereken takımdır.
  • bir sonraki adımı daha iyi atmayı felsefe haline getirdiği sürece başarılarını gururla okuyacağımıza emin olduğum bilim insanları.

birçok kişinin hem fikir olduğu mevzu geleceğin teknolojisinin robotlar üzerinden yürüyecek olmasıdır. onun için ülke olarak ne bu tip çalışmalara ne kadar destek verirsek o kadar trenin peşinden gideriz. çalışmalarına kimler destek veriyor diye resmi sayfalarına girip baktım. belli başlı kurum ve firmalar mevcut ancak bana göre yeterli değil daha fazla olmalı. sadece bu proje hakkında söylemiyorum ülke genelinde geleceğin teknolojisiyle ilgili ar-ge çalışması yapan herkese en üst düzey destek sağlanmalı ki ülke bilimin öncülüğünde yolunda ilerlesin. koca koca belediyeler yılda şu kadar yolu asfaltladık diye gazetelerde sayfa sayfa haber yapmasınlar. onun yerine şu kadar bilim insana ar-ge yapsın diye, şu kadar öğrenciye kod yazsınlar diye destek verdiklerini boy boy ilan etsinler*. daha uzar gider bu mesele onun için son cümlem; umarım bu ve bundan sonraki yıllar için içlerindeki "daha iyi" arzusu harlanmaya devam eder.
  • başarılı sonuçlar diliyoruz...
  • (bkz: asırlardır çağdaş) sloganını unutturmak, tüm binalardan silmenin bir işe yaramayacağını, türkiyenin en iyi teknik üniversitesinin öğrencilerinin hala bu sloganı zihinlerinde tuttuğunu ve onun izinde hareket ettiğini göstermiştir
  • çok güzel olmuş ellerine sağlık takımın. fakat bu kadar güzel işler yapılıyorken kadınlarında bu işin içine daha çok girmesi gerekiyor bence.
  • university rover challenge 2017 yarışmasında 13. olarak hem okulumuzu hem ülkemizi gururlandıran başarılı takım. 2018 için aracını da yenileyerek başarılarını katlamak üzere çalışmalarına devam eden güzel insanlar topluluğu. bu yıl ilk üçe gireceklerine hatta 1. olacaklarına ve itünün tarihine yeni bir uluslararası derece ekleyerek okulumuzu ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyoruz. yolları açık kodları keskin olsun.
hesabın var mı? giriş yap