• yetenek yarismasinin britanya versiyonunda kendini gostermis, sanirsam bulgar ya da baska bir dogu avrupa ulkesinden, cok degisik bir sese sahip sanatci kisisi. youtube kanalinda 8-10 sene oncesinden kendi yazdigi ve besteledigi performans gosterileri var ve son zamanlarda da sarkilariyla ve tarzlariyla kendini gosterecek gibi.

ben teknikten falan anlamam, tenor mudur soprano mudur hic bilmem ama arkadasin sesi cok huzur verici. tarzi sahsina munhasir. buralar degerlenir mi bilemem ama kendime dinleyecek yeni sesler bulunca cok seviniyorum. ilgilisine duyrulur.

youtube kanali icin burdan

instagram sayfasi icin de burdan

ulasabilirsiniz. afiyet olsun.
  • instagram'da bir iki gündür reklamı karşıma çıkan kişi..
    yalnız sesi cidden başarılı.
  • cok yetenekli bulgar sanatci.
  • değişük tipli, güzel sesli bir kardeşimizdir.
  • şahanedir.
  • sesini bu sabah eşimin önerisiyle dinledim. sabah sabah ruhumu doyurdu sesi, pürüzsüz temiz sakinleştirici bir tarzı var. not edelim, yerimizi alalım. yürür bu bulgar kardeşimiz.

çok başarılı sesi olan şarkıcı.
  • sabah öğle gece tek doz sonrası iyilik güzellik.
  • spotify'cığımın önerdiği haftalık keşif listesinde i cure'u ile karşılaşmamla kendisine aşık olmam bir olmuş bulgar müzisyen.
  • instagramda sıkça karşıma çıkan şahıs
    sesi açıp hiç dinlemiştim önyargıma küfür ediyorum şuan hemen takibe aldım müthiş bir ses gözünüzü kapayın ve dinleyin bağımlılık yaptı inanılmaz dinlendirici
  • dünya çapında sesi duyulacak bulgar sanatçı.
hesabın var mı? giriş yap