• siyasi görüşünüz ne olursa olsun şu anda ülke için tek umut kapısı. chp'li ve mhp'li arkadaşları anlıyorum oy çalıyor sizden ama bu zihniyetten kurtulma ihtimali varsa iyi parti tek ihtimal gibi duruyor.
  • koray aydın ın mahvettiği parti ,teşkilat seçimleri yapılırken oy alacak kişiler yerine teşkilat başkanına biat edecek kişiler özenle seçilmiştir.hani halk için geliyordunuz diye sormazlar mı adama ? çoookk iyisiniz çok
  • her geçtiğimiz gün oy verilecek en doğru parti olduğunu düşünüyorum
  • gümbür gümbür gelmekte olandır.

özellikle güney ilçelerinde ciddi manada oy potansiyellerini mhpden almaktadırlar ve akp ile mhp toplam oylarını geçmeleri sürpriz olmaz.

ayrıca (bkz: taylan yıldız)
  • 13 mart 2018 mühürsüz oyların yasalaşması ile nasıl baş etmeyi planladığını merak ettiğim parti. umutlarımız her gün biraz daha azalıyor.
  • hayvanlara karşı bir somut adım atacakları için oyunu iyi partiye verecek çok tanıdığım var. meral akşener daha öncede eyüp belediyesi sokak köpekleri toplama olayında şikayetçi olup dava açmıştı. ayrıca tecavüze uğrayan kediye sahiplenmişti. yine chp kurultayı sonrası da oyum dahada netleşti . ayrıca şu an ki cumhuriyet halk partisi milletvekillerinden dahada iyi iş çıkartacaklarını inanıyorum.

(bkz: meral akşener'in kedi sahiplenmesi)
  • seçimde istediği ve toplumun genelinde beklenilen oyu alamayacak partidir. akp yine beklenilenin üzerinde oy alacak gibi durum böyle giderse. iyi parti ancak genç parti kadar bir etki yapacaktır. meclise girebilirler ancak mhp'nin gölgesinde kalacağını düşünüyorum.
  • neymiş efendim "ağızlarından ne bir teknoloji lafı çıkıyormuş, ne bir yenilik."

"allah'ıma şükürler olsun," diyerek konuşmaya başlıyormuş.

türkiye'nin "yüzünü geleceğe dönen gençlere" ihtiyacı varmış"

öncelikle tek tek bakalım. ağızlarından teknoloji lafı da çıkmaktadır, yenilik lafı da.

adamların partisinde iletişim ve teknolojilerden sorumlu genel başkan yardımcısı diye bir unvan var, unvanı taşıyan da dünyanın en yenilikçi şirketlerinden google'daki işinden ayrılıp gelen, yüzü geleceğe dönük bir türk genci.

buyrun size kendi sitelerinden, taylan yıldız'ın yorumlarıyla teknolojiyle ilgili bir haber:
    ama başlığını değil içeriğini okuyun.

konuşmalarına "allah'ıma şükürler olsun," diye başlamak da dincilik değildir. allah kelimesine alerjik reaksiyon göstermenin de hiçbir manası yok.
  • çoğunun son umudu partidir. twitch.tv 'de csgo yayını yapmaları gerçekten çok güzel bir durum. keşke youtube canlı yayını gibi bir yayın organından parti ile ilgili sorular cevaplansa ancak çok fazla suistimal edecek insan olacaktır, türkiye şartlarında maalesef mümkün değil.
  • taylan yıldız'ın yerini "iyi parti gençlik kolları kurucu genel başkanı osman ertürk özel 'e bıraktığı twitch yayını efsane gitmektedir. ben böyle muhabbet görmedim, adam sanki bir parti temsilcisi değil de bir yayıncı gibi bir elinde çekirdek ile çok güzel goygoy yapıyor. klişelere göndermeler, siyasi söylemlere göndermeler, son 5 dakikasında yetişebildim ne yazık ki, umarım birisi tüm yayının videosunu atar.

twitch.tv izlemeyen birisi olarak, böyle muhabbet dönecekse bu adamın yayınlarını izlerim.

unutmadan ekleyeyim, kendileri burayı okuyorlarsa bu tarz etkinlikler için sözlüğe yazar olmalılar. burayı takip eden çok insan var, gündem yaratmanıza yardımcı olur. aktrollümüz çok, biraz da başka partilerin suserları olsun.
hesabın var mı? giriş yap