• yumuşak içimli köpüklü hazır kahve çeşidi. sanırım rusya pazarına çıkarmış jacobs öncelikle. bim markette 95 gram kavanozu 10 lira civarına satılıyor. altta rusça etiketler var. rusya fiyatı 175 ruble. normal hazır kahveden küçük tanecikli. ben beğendim. 3-5 kavanoz stok yapılabilir.
  • an itibariyle hepsiburada üzerinde 95 gr kavanozu 5.90 tl'ye satılmakta. tadını bilmiyorum ama denemeye değer görünüyor.
  • beğendiğim nadir instant kahve çeşidi diyebilirim. filtre kahveyi anımsatıyor.
  • jacobs'un güzel bir kahve çeşidi. kağıt bardakta içiniz.
  • a 101'de 4 nisan perşembe günü, 95 gram kavanozu 9,95tl olan, toz biçimli kayfe.
    nescafe'nin benzer ürününü beğenmiştim, denenebilir.
  • yumuşak içimli bir kahve.
    bu güne kadar içtiğim en iyi çözünebilir kahve.
  • nescafenin pabucunu dama attırır. keyifli bir içimi var 1 haftada koca kavanoz bitti. on numara olmuş.
  • rusya'dan ithal sekilde marketlerde gorunmeye basladi ankara'da. icimi oldukca yumusak, fiyati da sasirtici derecede ucuz.
  • kahve konusunda meraklı biriyim. bunu görür görmez bi fikri olanlar varsa diye arattım ve üstlerdeki bir arkadaşın "filtre kahveyi anımsatıyor" demesine aldanarak aldım. yani bu fitre kahveyi anımsatıyorsa ben filtre kahve namına hiçbir şey bilmiyorum demektir.
    size neye benzediğini söyleyim ki benim gibi kurban olacak varsa hemen kaçarak uzaklaşsın bu kahvemsiden.

tarif: bir bardağın çeyreğine süt koyun, geri kalanına da su. ve bunu köpürtün. bu kadar. bak kahveden bahsetmedim bile. öyle saçma bir şey.
  • aromasını çok beğendiğim kahve. içimi yumuşak ve fiyatı da gayet makul. hepsiburada'dan 7 liraya almıştım. şu aralar biraz zamlanmış ama yine de içmeye değer.
hesabın var mı? giriş yap