• tum izledigim filmleri basarili olan aktor, ozellikle independent taddaki filmleri cok cok basarili olmus hep.*
  • oturup saatlerce yüzü seyredilebilecek cinsten çekici bir insan.
  • çizgi ötesi bir oyunculuğa sahip olduğunu düşündüğüm insandır. bakışları çok kuvvetli, sesini iyi kullanabiliyor. ve evet, bir de şanslı ki büyük filmlerde oynuyor. e daha ne olsun...
  • donnie darko filmindeki oyunculuğu the day after tomorrow'da beklenmemesi gereken insan.sonuçta bu tür filmler görsel açıdan izleyiciyi tatmin etmeye çalışan,ilerde de asla oynayan oyuncularla hatırlanmayan filmlerdir.
  • yeni superman olarak görmemizin muhtemel olduğu 24 yaşındaki oyuncu.

http://www.beyazperde.com/haber/4818
  • az önce mtv'de trl programına çıkmış, koca kafalı olduğundan dem vurmuş, kendisine şapka hediye edilmesi üzerine rapçi taklidi yapmış kişi.
  • the day after tomorrow'da iyice anladım ki bu herif tobey maguire'ın ikizi sanılabilir..bu kadar benzerlik pes vallahi..yedeği hazır tobey'nin..başına bi şey gelirse spider-man olacak adam hazır..ki zaten seabiscuit'ten sonra tobey maguire sakatlık geçirip filmde* oynamama ihtimali belirince yapımcılar ilk kendisine gitmiş.. pek güzel..
  • dilini pek kıpırdatmadan konuşuyormuş gibi duyulan aksanı, isabelle huppert'in başarısıyla eş değer, küçücük ama sapık bakışları, resmine çok uzun bakıldığında aslında yakışıklı olduğunun anlaşılması, olağanüstü oyunculuğuna bir de ablasının oyunculuğu eklendiğinde kıskanılan abla-kardeş durumu yaratmasıyla beni benden almış kendi paralel universe'üne sokmuş, ara sıra içinde gizlendiğim aynaya bıçakla dokundurtarak aşağıdan yemek vermiş iyi huylu insan.
  • soyadı çok zor söylenen, ama sinema dünyasının tartışmasız en tatlı adamı. özellikle donnie darkodaki rolüyle kalbimizi fetheden jake, the day after tomorrow'la gözümüzü gönlümüzü bir kere daha açmıştır. dudağının üstündeki beni de ayrı bir hava katmaktadır bu insana.
  • hollywood'dan uzaklaşıp tekrar bağımsız filmlere dönmesini istediğimiz güzel.
hesabın var mı? giriş yap