• tanıtım videosunu izlediğim anda "helal olsun" dediğim google ürünüdür.

hep iş ve iş yeri için gösterilmiş fakat okullarda eğitim için kullanılması şahane olacaktır bence. eş zamanlı olarak müdahale etme, görüntülü konuşma, tahta var olan şeylerin fotoğrafı çekmek yerine mobil cihazı yakınlaştırmak... on numara!

ülkemiz için eğitim biraz zor ama iş alanında tez vakitte yaygınlaşır umarım. bir çok sektörde bir çok insanın işlerini kolaylaştıracaktır.
  • ülkemizde hizmete açıktır. online derslerin revaçta olduğu bu korona günlerinde çok kullanışlı olabilir. akıcı çalışıyor, her bir board'un pdf olarak indirilip saklanabilmesi ve lazer pointer yazılanların kısa süreli olarak işaretlenmesi kullanışlı özellikleri arasında sayılabilir.
  • 1 ekim 2024 itibarıyla tamamen sonlandırılarak google mezarlığında (bkz: google graveyard) yerini alacak google ürünü.
  • firma tarafından fişi çekilen ürün.
    bugün "valla burada çizimleriniz varsa saklayın, bundan sonra da başka uygulama kullanın, biz yorulduk gari" bildirimini aldık.
    fena da uygulama değil di ama, baştakiler sıkılmış biz ne yapalım :)
  • g suite pakedime dahil olduğu bildirilen “şeydir.”

google acaba zıplayan kaykay mı yaptı derken, akıllı tahta çıktı. google akıllı hareket ederse, tüm devlet okullarındaki akıllı tahtaları değiştirmeleri zor olmaz.
  • budur keşke ülkemizdeki eğitimde kullanılsa, ne güzel olur?
hesabın var mı? giriş yap