şükela:  tümü | bugün
  • hakaret işittiğine şaşırmayan yazar.

hakaret ve hatta küfür yiyeceğimi biliyordum. övgü diye bir şey bir sözlük yazarının lugatında yoktur.

nitekim saman alevini seyre dalan inci mahmuzu gibi kıvamım. ah edip inlemem.

çünkü iniltinin beşiğinden geliyorum.

biz ne büyük aileymişiz meğer!

akça kuşun pakça kanadı gibi tüylerimiz rüzgarda dağıldı da ilk fırtınada birbirimizi sattık.

teşekkür ederim hakaretleriniz için.
  • burnunda ayak kokusuyla yaşadığını düşündüğüm insan. yine de, adamın haklı olduğu yerlerin olduğunu kabul ediyorum.
  • temizliğe çok önem veren yazar. her gün bazen günde iki kere yıkanırım.

ben de bir türk erkeği olarak söylemem gerekirse bizim erkekler pis. ter, koltukaltı, ayak kokusu gırla. bakmıyorlar kendilerine. tabii her erkek değil ama önemli kısmı.

kadınlar erkeklere göre çok daha temiz. kadının da pasaklısı var ama bilinçli kadınlarda az oran olarak.
  • kedi dusmani yazar. kediler icin yapilan yardim kampanyasina bile karsi cikmis. ınternette kedi cinayeti videolari izleyip 31 ceken hasta ruhlu bir ezik olduguna bahse girerim.

ıyi bir cocukluk gecirmedigine eminim. aile bireyleri tarafindan cinsel istismara ugramis olabilir. hic sikismemis cirkin bi loser da olabilir.

sonuc olarak cop biri. engelleyin gecin.
  • kedi düşmanı olmayan sadece hayvanseverlerin iki yüzlülüğünden bıkmış bir homo sapiens.

sokak kedisini alıp tedavi ettirip sonra sosyal medyadan paylaşıp bol beğeni kasıyorlar. iki gün sonra hayvan araba altında kalıp paramparça olunca da oralı bile olmuyorlar. şov için yeni kediler ve köpekler lazım onlara.

bir de inanılmaz derecede türcüler. kedi ve köpek dışındaki hayvanlara at çöpe gitsin. kedi ve köpek mamaları üretiminde at ve eşşek dahil kaç tane zavallı hayvanın soykırıma maruz kaldığından haberleri bile yok çoğunun.

benim kızdığım bunların saçma tavırları, tek taraflı türcü tutumları ve iki yüzlü iticilikleri.
  • tinertaş ya hahahaha ulan ne kadar komik ne ultra bir beyin aman yarabbim ya tiner dedi bir de taş ekledi üstüne ne oldu? tinertaş oldu, yani beşiktaş'ın ismini değiştirmiş oldu anladınız mı? ya zekaya bakar mısın? yok böyle bir zeka vallahi billahi. harcamayın bu çocukları. bu kafa harcanmamalı.
  • önyargının baba kralı.
  • mağaradan bu sabah çıkmış olsa gerek içinde ytl geçen başlıklar açıp duran yazar.
  • sevgilisini aldatıp, kız arkadaşı bunu öğrenince umursamayıp yataktaki kadına "şimdi biraz daha domal" diyerek hayatına devam eden iğrenç kişilik. #70286286