• dünyada ilk defa götü başı ayrı oynatmanın bu kadar işe yaradıgını bize gosteren insan. sanırım ingilizler istanbulda sabaha kadar aynı sekilde oynarlar.
  • pazar keyfi'ne verdiği röportajda asena'ya rakip olmayı düşündüğünü belirtmiştir.
  • ironik olarak 6-7 sene kalesini koruduğu liverpool'u eleyen takıma, görece kolay bir kura çekmiştir.
  • krakow'da bonarka city center alışveriş merkezinde denk geldiğim ayak üstü beş dakika muhabbet etme şansı yakaladığım şampiyonlar ligi kazanmış eski bir kaleci. mütevazi bir insan. türkiye'deki favori takımının galatasaray olduğunu söyleyince mutlu oldum. evinde 3 tane galatasaray formasının olduğunu söyledi, harry kewell, milan baros ve mondragon'dan.
  • tam da fatih terim'in ''penalti atislarinda atisi yapan futbolcuya kale kuculur, kaleciye ise o kale buyuk gelir'' yorumunu yaptigi anda kalede hareketlenmeye baslayan, fatih terim'in sozunu curuten adam. ne yedi kusur metresi, benim gordugum, kale o an sadece dudek'ten ibaretti. sanirim atisi yapan futbolculara da oyle gelmis olmali ki, sacma sapan yerlere yapildi vuruslar.
  • tipi edward norton'a benzeyen polonyalı. an itibarıyla tarihe geçmiştir.
  • "arkadaş, kale dediğin 7 metre. o penaltı noktasına bi geç bakalım, sana bir metre gibi gelir" derdik, eğer erman toroğlu tarzı entry girecek olsak. fevzi'nin kartal duruşu ile hagi'nin penaltısını auta attığı bi maç vardı hatırlarsınız, bu adam onu da kat kat ileri götürdü. yaptığı hareketle daha ilk penaltıda serginho'ya atacak yer bırakmadı. kaleyi tam karşıdan görüşte bunu fark etmemek imkansız. iki penaltı yemedikten sonra zaten kafalar rahatladı, arada tomasson herhalde kuzeyliliğin getirdiği sakin düşünebilme ile dudek'i ters ayağında yakalamayı başardı. ama iş işten geçmeye başlamıştı zaten. tıpkı grobbelaar gibi çok tartışılan bu topsakal kardeşimiz, brucie gibi italyanları penaltı noktasında bitirmeyi başardı. hiç de şaşırtıcı olmayan nokta ise şu ki, ona penaltılar atılmadan hemen önce "kardeşim sabit durma sakın, atanların konsantrasyonunu dağıt" tavsiyesini veren kişi bizim king carra imiş. zaten carragher o maçları izleyerek büyüyen, futbolculuktan çok taraftar olan bir adam olduğu için şaşırmadık dediğimiz gibi.
  • kale arkasından penaltıları izlerken hayatımda ilk defa "bu penaltıyı ben atsam muhtemelen kaçırırdım" dememe sebebiyet veren kaleci.
  • "benzema ronaldo'dan daha iyi" gibisinden gereksiz bir açıklama yapmıştır.
  • yine istanbul, yine finalde liverpool penaltılara kaldı.

koş gel dansöz reyiz. sensiz olmaz.
hesabın var mı? giriş yap