• ilk başladığında aha yapamayacak aha edemeyecek derken, ve hatta programı izlerken sıklıkla "başkası adına utanma" durumu oluşurken, zaman içinde baya olgunlaştı ve artık kesinlikle baymıyor ve işini gayet iyi yapıyor.
  • her izledigimde aklima 'demokrasi nedir?' sorusu gelen adam.

birgun biz de siyasetcilerimizle bu adamin yaptigi gibi tasak gectigimizde anlayacagim ki ulke artik orta cag batagindan kurtulmus.
  • youtube'u en iyi kullanan showmanlerdendir. meşhur simalarla yaptığı orijinal videolar milyonlarca izleniyor.
  • süpersonik oyunlar icat eden şımarık ama tatlı show adamı. buyrunuz.

ingilizlere karşı biraz acımasız oluyor, zaman zaman onu fark ettim lakin yine de sevmiyor değiliz yaramaz adamı.
  • youtubeda konuklarıyla oynadığı oyunların vs. videolarını izledikten sonra daha da eğlenceli bulduğum programın sunucusu. yok kendisi bayık yok orkestrası bayık diye bok atanlar türk televizyonlarında nasıl programlar izliyor acaba merak ediyorum.
  • zamanında nicole kidmanın kendisine yazdığını anlayamamış, pişmanlıklara gark olmuş talk show sunucusu.

nicole kidman once tried to seduce jimmy fallon
  • nicole kidman'lı sahnelerini kahkaha ile izlediğim şov adamı. gülmesine rağmen yüzündeki pişmanlık ifadesi çok belliydi.
  • http://www.youtube.com/watch?v=zcbfwggp9qs

şu videoda ikisi de inanılmaz tatlı değil mi?
  • hayatının hatasını evde nicole kidman gibi bir kadın varken, pijamaları, beyzbol şapkası ile takılıp konsol oyunu oynayarak yapmış komik adamdır.

videoyu izlerken benim içim ezildi, adamın yerinde olsam kendime sinirlenir ağlardım galiba.

vay be geri zekalı.
    vay be.

iyi üzüldü yalnız.
    çok üzüldü.

oyun güzel miydi lan bari?
    onu da söyleseydin de ne oynadığını bilseydik.

nicole kidman'a tercih ettiğine göre iyi bir oyun olsa gerek.
  • esprilerini bitirmeden gülmeye başladığı için normalde kendisini pek komik bulmuyorum ancak zamanında nicole kidman'ı elinden kaçırdığını anlamaya başladığı sohbet sırasında hayatını tekrar gözden geçirişi çok güldürdü.

işte o "ben nerede yanlış yaptım" bakışı
hesabın var mı? giriş yap