• en iyi erkek oyuncu ödülünü sonuna kadar hak eder, diğerlerine bir şey diyemem.
    rakipleri de görmek lazım.
  • bir tek en iyi erkek oyuncuyu alır. zorlarsa görüntü yönetmenliği...
    onun dışında tırt hatta yorucu bir film.
  • gayet normal bir olay. hepsini alamayacak. fakat 2019 yılının en iyilerinden biri. tahminim en az üç heykeli kapacak. burada bu filme laf atanlara aldırış etmeyin. herkes konuşur. bu film onları rahatsız ettiği için hoşnut değiller. that's life!
  • sadece en iyi erkek oyuncu ödülünü alacak gibi duran film. en iyi film konusunda the irishman bir adım önde hatta araya quentin tarantino devam etsin diye once upon a time... bile girebilir. senaryoda ise uyarlamadan girmiş çizgi roman karakteri diye ama hikaye epey orijinaldi o yüzden o ödül de biraz zor geldi. yönetmen ödülünde de akademinin marvel’a bakış açısı önemli olacak. scorsese’yi desteklemek için ona verebilirler, nitekim adam da hakketti ödülü.
  • en iyi erkek oyuncu dalında joaquin phoenix ile ödül alacağını düşündüğüm film.

en iyi film ödülünü de alabilme ihtimali var.
  • az bile aday olmuş. 22 dalda olmalıydı en az. hakkını yemişler resmen. hele ki the lighthouse'un 1 dalda aday olduğu bir sene... ne kadar orijinal bir başyapıt olduğuna ikna olmayanlar izlesin:

evde joker yapımı
  • yıllar sonra içinde eşcinsellik olmadan kazanacak yegane filmdir.
  • bazı çaylakların neden ebediyen bu listede kalması gerektiğini gözler önüne seriyor burası.

balon bu aq ya
    la bunun neyine veriyonuz ödülü
    çüş hiç mi film izlemediniz, neyi haketmiş yea
    vb.
    hangi filmi izlediniz?
    stv'deki joker çizgi filminden mi bahsediyorsunuz?
    flash tv'de canlandırması yapıldı onu mu kastediyorsunuz?
  • 11 dalda oscar adayı olmasından bağımsız, güvendiğim sinema otoriteleri tarafından da övülen joker i nihayet izledim... kaç ödül alır bilmem ancak benim için tam bir fiyasko... kurgusundan, senaryosuna, oyunculuklarına kadar özgün ve olmuş dediğim hiçbir yan bulamadım... vermek istenilen mesaj ancak bu kadar basmakalıp ve acemi bir senaryo ile seyircinin gözüne sokulabilirdi... 2006 yapımı w for vandetta filmde yapılmak istenilenin alasını zaten yapmıştı....
  • müzik kategorisinde ödül, oyuncu kategorisindekinden bile kesin bana göre.
    (bkz: hildur gudnadóttir)

sabah sabah.
    (bkz: ciğerimiz kalmamıştır)
    *
hesabın var mı? giriş yap