• entrylerinin bir kısmı (özellikle kadınları alenen hedef alır üslupta olanlar) beni dehşete düşüren yazar
  • uçurulmuştur.

arada iyi şeyler de oluyor.
  • ucurulan tecavuz etme heveslisinin/ tecavuz azmettiricisinin kullandigi nik. ama ondan önemlisi onun sapikca yazilarini favorileyen 7 tane caylak vardi. capslar alindi onlar icinde savciliga suc duyurusu yapiliyor.
    bu arada eksi sözluk yazarlari guzel bir dayanisma gösterdi. ortak bir konuda hemfikir olduk. tecavuzu savunan yaziyi favorileyen ve suc duyurusuna dahil edilecek olan 7 caylak ve entry girerek bunu özgurluk bahanesiyle tecavuzu savunan tek tuk eziklerin disinda tum sözluk yazarlari hep birlikte guzel mucadele ettiler.
    eksi sözluk yönetimi de yapilmasi gerekeni yapti.
    demek ki guzel seyler de olabiliyormus.
  • bildiğiniz sapık, abaza, işte. yargıya aksettirilmişse durum inşallah sonuç çıkar.

bir arkadaşta tepkisizlik olduğunu yazmışta. ben şahsen tepki gösterdim hemen özel mesajla bir bayan arkadaş yanlış yere yorulabileceğini yazdı. bende öyle olunca sildim mesajımı.

başlık cidden tehlikeli başlıktı. çünkü sözkonusu şahış provoke sapıklık ile gerilimi bir hayli yükseltti. öyle ki o anda ekşiye mahkeme kurulacak ve gıyapta yargılama yapılacak sandım.

o yüzden o başlığa değil mesaj yazmak. mesajın "m" sini yazmaya bile insan korkardı. mazallah benim başıma ne gelebilirdi diye..

şimdi buna da millet "utanmadan dalga geçiyor" diyecek biliyorum.. iyi o zaman caps alın ne yapıyım yani.
  • eee joseph capsçileri. bir haber var mı sizin davadan. sapık ve yancısı favcıları için dar ağacı kuracaklar mıymış. :))

acaba bu konuda böyle saçma sapan savunmacılık yapanlar, bu konudan daha önemli konularda neden kıllarını kımıldatmazlar merak ediyorum.

aman diyim şimdi benim de capsimi mapsimi alırlar maazallah. :))
  • avukat olan çok bilmiş arkadaşlar.bu kadar basit ve önemsiz bir konuda fırtınalar koparan ve dünya umurunda olmayan tipler, acaba çok önemli konularda neredeler acaba.

dar ağacının ayrı veya birleşik yazılmasına takılan tipler, size tavsiyem bu kadar basit olaylara takılmamanız.. ülkemizin bu kadar basit bir olaydan çok dah önemli dertleri var. hadi cesaretiniz varsa onları halledin. halledin de alkışlayalım ve imrenelim sizlere
  • bu kişinin yaptığı bu kadar basit bir olayda ortalığı velveleye veren feministler ve onun yancıları.

arakan'da müslümanlar kan ağlıyor..sesiniz çıkmıyor..nerelerdesiniz?

neymiş mesajı favlayanı da savcılığa vereceklermiş. he hacı fenimen ablam hee. he hacı feminem ablamın yancısı hee.

siz ülkedeki hukuk kurallarını bildiğinize emin misiniz?eğer öyle birşey olsa ortada adam kalmaz be. ülkedeki hukuk sisteminin ve hukuk anlayışını bilmeyenlerin sözleri bunlar.

nasrettin hocanın fıkrası misali. "yemeğin kokusunu" satmaya çalışıyorsunuz. ama size birşey diyeyim mi "paranın da sesini alacaksınız"

not : o ahlaksızca konuyu açan kişiyi elbette desteklemiyorum, hatta cezası neyse çekmeli. ancak sitede verilen saçma sapan ve abartılı tepki beni çok sinirlendirdi. bu nedir ya. bu feminist geçinenler, şöyle bir bakın çevrenize. hayat sadece kadınlar ve onların sorunlarında ibaret değil.
hesabın var mı? giriş yap