• i'm just killing time, and time's killing me...sözü ile kulaklarımıza kazınmış,zakk wylde'ın wah pedalıyla uzun uzun acılı riff ve solo partisyonlarıyla cuk oturttuğu ölümcül ballad.
  • hayattan bezılmıs ıse,fazla dınlenılmemesı gereken parcalardandır.
    sozlerı ıse soyledır:

i sit reflecting
    i feel the end has begun
    it seems my days now mirror the setting sun
    so many places that i have been
    this ride that was long seems so short in terms of now and then

for all that has been
    and all that is
    all that's to be
    lord, i'm just killing time
    and time's killing me

dead man breathing, just taking up space
    calloused and weathered like the lines on one's face
    dead man breathing, my conscience is bare
    the lining of my soul is torn yet i no longer care

for all that has been
    and all that is
    all that's to be
    and time's killing me
  • her dınlendıgınde yasama sevıncının bır kısmını daha alıp goturen,nedenlere,nıcınlere daldıran,kaoslardan kaos begendıren,kendı kendıne ezıyet parcası.
  • zakk wylde, bir piyano partisyonu üzerine yaptığı blues vokaliyle boşluğun içine düşmüş ruhu kavrar önce. bend ve vibrataloruyla çığlık çığlığa parçalara ayırır, hardcore pentatonic lickleriyle acı içinde yeniden birleştirir. tekrar tekrar yırtılıp birleşen ruhtan geriye öz kalır, ölüm kalır; yeni bir dünyaya doğmak için.
  • depresif bünyeyi ağlatan acımasız bir şarkı.
  • iş yerinde masa başında geçirdiğim her sabah içimden ağlayarak söylediğim şarkı. bünye akşama doğru sakinleşir ama ertesi sabah yine aynıdır.
  • her dınledıgımde, gozune ısık tutulmus muhabbet kusu gıbı oldugum yerde kalmamı saglar.hayatı gayet guzel ozetler "ben sadece zaman olduruyorum, zamanda benı"
  • for all that has been
    and all that is
    all that's to be
    and time's killing me

kısmı insan hayatını en acımasız biçimde anlatmaktadır. bu da yetmez gibi zakk wylde uzun bendleriyle noktayı koyar.
  • 2000 tarihli stronger than death albümünde bulunan, -lan lan söyleyeceğim dayanamıyorum- dünyanın en güzel power ballad'ı.
  • hedpe'nin nacizane şarkısı
hesabın var mı? giriş yap