• hafta içi sabahları yol ve hava durumunun paso yalan olduğu radyo istasyonu.
  • k-rock. rock fm'in yeni adi, yeni formati. istanbul'da yine 94.5 frekansinda. elestiriler program bazinda yayina gectiklerinde...

http://www.krockfm.net/
  • dj'lerinin çok fazla konuştuğu radyo kanalı, bir kaç eleştiride bulunmak istiyorum.
    biz seni rock müzik çalıyorsun(çalacaksın) diye dinliyoruz, muhabbet ve geyik her kanalda var hem de çok daha iyisi var, ki yaptığın muhabbet rock muhabbeti olsa hadi neyse, tutmuş bana gazetede okuduğun ilginç haberler hakkında, bilmem kimin hakkında, magazinsel şeyler hakkında geyik yapıyorsun, millet senden rock müzik çalmanı bekliyor, ha senin amacın cep telefonundan "sizi çok seviyorum, programız harika, çok iyisiniz" gibi mesaj atan 14-16 yaş arası kesime hitap etmekse rock radyosuyum deme. ayrıca gündüz fazla soft oluyor, sanki radyo eksen gibi, rock radyosuyum diyorsan 24 saat rock çalabilmen gerekir, gündüz alternatif pop çalıp geceleri slayer çalmakla olmaz.

edit: bu akşam trafik çileme neşe katmışlardır entrymi program konusu yaparak, yol boyunca tek tek sıralamıştım neleri ekleyeceğimi ama boş ver dedim, muhabbet daha geyiğe saracak, fakat tek bir şey dokundu, "slayer’ı arkadaşından duymuş herhalde" diye bir cümle kurdular ki burada zaten geyik seviyesi fark edildi, aklıma 1 kasım 1998 slayer istanbul konserine gitmek için 12 saat* yol çektiğim geldi.

ayrıca birkaç yerine bir kaç yazıldığında insanın kitap okuma seviyesini çıkarmalarına bayıldım.
  • genel olarak dowson's kriin giriş müziği tadında parçalar çalan, bence rock rock fm' i aratan radyo kanalıdır. power fm ayarında dj lerden şarkı anonsu duymak gerçekten kötü.
    " evvvvet, bomba gibi bir şarkı var sırada.. " gibi. ben sevmedim.
  • korean rock.

(bkz: seo taiji)
    (bkz: nell)
    (bkz: flower)
    (bkz: trax)
    (bkz: moon hee jun)
  • bugun inanilmaz sarkilar calarak bunyemi kendinden geciren radyo kanali. muzigin sertligini arttirmislar. avenged sevenfold caliyordu ulan? bagrima basarim senin gibi radyoyu ben. canim benim.
  • rock fm'e dönüşmüş radyo istasyonudur.
  • degisiklikten sonra sabirla beklemelerimin ardindan, artik programli yayina gecmelerine ragmen bir adim ileri gidememis, yeni tarzlarinin azicik disinda bir tane program yayina koymamislardir. oysa ki rock fm'de ozellikle aksam saatlerinde free zone, alcak basinc, beauty and the beast, punkreas, pogo gibi cesitli turde programlar bulunabiliyordu. ozluyoruz.

~ gitarist programi geri geliyormus. dur bakalim.
  • tesadüfen keşfettiğim günden beri okula gidiş geliş yollarında dinlediğim radyo kanalı. genelde çok güzel şarkılar çalıyor. fakat çaldıkları parçanın adını ve söyleyenin kim olduğunu çok sık söylemedikleri için kimi zaman google da yarım yamalak hatırladığım şarkı sözlerini yazıp hırsla aramaktayım. dj leri gereksiz muhabbet yapmıyorlar, ki bu iyi bir şey. bir başka iyi şey de reklam falan yok çok fazla.
    r&b ve pop dışında bir şeyler dinlemek isteyenlere tavsiye edilir.
    dinleyin yaa, valla çok güzel *
  • bugun zamane gençlerinde açıklandığı üzere, 1 mart 2008'den itibaren bu radyoda şu anda yapılmakta olan bütün programlar sona erdirilip, k-rock yayın hayatına winamp player tadında devam edecekmiş.
hesabın var mı? giriş yap