• halkımız galeyana gelme- şaka şaka ellerinize sağlık dediğim dayak. tipe bak. hele önce dayılık taslayıp sonra ellerini kaldırması yok mu.
  • tam tadında bırakılan eylemdir. metroda da, burada da araya girenler, tadında dayak yemesini sağlamakt hep. demek ki ne kadar duyarlılar. tam tersi olsa, bir akp antipatizanı, akp'liler içerisinde kalsa ve sizin kafanıza sıkacağım diye tehdit etse, muhtemelen hastanelik olur, ya da ölür. gerçek bu.

helal olsun diyorum.
  • bundan sonra böyle.külhanbeyi cahil ak troller gereken yanıtı alacak.gezide sopalarıyla masumları kovalayan bu trollere artık anladıkları dilden konuşulacak.
  • bir başka mal dincinin göt oluşu.

göt bile olamayışı aslında. zira bunların hepsi göt kılı. ama kılı oldukları götün göt oluşunu iple çekiyorum.
  • "beyler sakin beyler sakin" diyince (bkz: #8073166) bu aklıma geliyor hep.

göte göt diyen vatandaşın eylemine olmayan silahıyla tehditler savuran "kafanıza sıkarım laaan" diyen maganda suçsuz. ona tepki gösterenler mi? suçlu dayakçı yani?
  • (bkz: kafasına sıkmaya çalışırken kafasını almak)

kafanıza sıkarım lan diyor dangozun önde gideni. bu aynı geziye susun lan, siz çapulcusunuz, polisler dövün, ezin, gaza boğun mantığı.

insanlar durup dururken konuşmuyor artık, son yudum boğazlarına geldi, sokaklara milyonlar dökülüyor, en az namuslularında, namussuzlar kadar cesur olması gerekiyor.

sen eğer kafanıza sıkarım dersen, kafasını alırsın öyle.

aynı avm yapıcam binicem üstüne vurucam kırbaçı diyenler gibi.
  • milletimiz gereken cevabı sandığı beklemeden vermiştir. ahahaha rezil, öyle dayılandıktan sonra ellerini havaya kaldırıp teslim olması yok mu, darısı diğerlerinin başına.
hesabın var mı? giriş yap