• ayrıca (bkz: erkek amı)
  • kısaca am.
    sana kadın amı yok, ömür boyu sadece tırtıl amı ve hamamböceği amı göreceksin, anlıyor musun?
    bir yaprak gibi oradan oraya savrulacaksın.
  • facebook 'da +45 yaş kullanıcı yorumlarında sıkça rastlanabilecek bir yazım yanlışıdır.

"ben o sözü o bayan amı dedim ??!?!"
  • kilosu bazen milyar dolar ediyor ya, kıl oluyorum.. bazen manevi değeri de yüksek oluyor. bence bunun tek sebebi testesteron borsası. borsa yükseldikçe onun değeri artıyor. bi nevi dolar-borsa ilişkisi olabilir. pek anlamam bu işlerden, anlasaydim param var demek olurdu, bu da kadın, kadın varsa testo düşük, yazdığın entry'in mina goyim kllkk, iyi günler..
  • bir kedi taşşağı kadar heybetli değildir .
  • adamın amı be adamın amı amı, derdik eskiden hey gidi. adamın hası amlısından belli olurdu. şimdi nereden türemişse bir kadın amı peydah olmuş. o güzel amlar, o güzel yaraklara binip gitmişler. memenin azına kadının amına kaldık. peh..
  • (bkz: cinsel seks)
  • entrylerine bakarsanız,yazar olana kadar bilgi içerikli başlıklara yazmış.ama mikrofon verince ilgi çekmek için çıldıran insanlar gibi sapıtmış yazar olunca. ankara'ya ve kadınlara sallamaya başlamış.ve ankara'da kadın bulamamaktan şikayet etmiş.

en azından aynı kafada olan diğer yazarları da ortaya çıkarmış bu başlık. bu bakımdan güzel olmuş. tek seferde büyük temizlik olur engel ile.

sikko sebeplerden ceza veren yönetim bilmem kaç entryli olmuş rezalet başlığı görüp bir şey yapmıyor. bu da ayrı bir konu.
  • bu başlığa yazanları kınıyorlar ama ''anana sor amı'' falan gibi manalarda sözleri söylemekten ar etmiyor bazı yazarlar.. bilgi verici bir yazı olacak, biri amın başka argo, değişik telafüzlerini söylemiş iyi de etmiş. ee kazara bunu bir meclisde söylemezsin veya dikkat edersin. bilgi kutsaldır ha her bilgi de kullanılacak diye bir durum yok tabiki hayatta..

bence am, sik gibi sözlere kızanlar gitsinler deniz kenarında kumla oynasınlar kardeşim, abiciğim. bir salın kendinizi ya . bu kişiler merak ediyorum kaç tanesi iran gibi, suudi arabistan gibi olmamızı istiyor. mekke falan dışında isteyen göğsünü açsın, isteyen mini etek giysin, rahat bırakın insanları bence (bunla alakası var bir şekilde) veya oralara gidin...
hesabın var mı? giriş yap