• en ideal ilişkinin formülü. tam hali "kadının kilosu erkeğin kilosunun en fazla yarısı kadar olmalı" olacak.

böylece kadınlarımız ideal kilosuna düşecek, erkekler de sırık gibi veya sığır gibi olmayacak. her iki taraf da spora ve dengeli beslenmeye özendirilecek. daha yaşanabilir bir dünya, daha güzel insanlık için bu önermenin uluslararası anlaşmalarla bir yasa olarak kabul edilmesi şart.

edit: gözlerime inanamadan yazıyorum bu edit'i. 80 kilo kadınlar, 50 kilo erkekler havada uçuşuyor. ideal erkek vücut geliştirme yapan bir 90-95 kilo, ideal kadın da yine spor yapan 45-50 kilodur beyler bayanlar. boy bu miktarları değiştirebilir ama 1'e 2 oranı değişmez, altın orandır her zaman. biraz spor yapıp bu kilolara gelin dediğimi anlarsınız.

yine edit: tamam boya göre değişir bu oran. 160 cm erkek en fazla 70 kiloyla düzgün görünür galiba. kadın yine 45 olsa bu oran bu sefer 1.55 olur. üstteki hesap ideal boylara göre yapılmıştır. 150 cm erkek boyu ideal değildir.
  • 75 kiloyum hmm benim iki katım 150, 150 kg erkekler eklesin.
    edit: ulan hırbo, senin mentalitene göre mi kilolarımıza karar vereceğiz .d
  • bir iskeletle sevgili olmam gerektiğini öğrendim. neyse, en azından selülitleri olmaz.
  • geri zekalı beyanı. tüm kadınlar da bu beyanı bekliyordu, aro.
  • 37 kg olmam gerektiğini anlamama vesile olan, blumia özendiricisi kural.
  • erkek sanırım 0.9 motor burada diye düşündüren durum.

erkek dediğin dizel olur.
  • erkeğin boyu kadının boyunun en az iki katı olmalı.

edit: içi dolu entry girsem bu kadar begenmezsiniz. bu beni üzer.
  • 1.70 boylarında bir kadının ideal kilosu bmi hesabıyla 61, bunu hayal eden sığırlar da 122 kilo oluyor bu durumda.

köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı diye bir laf vardır. yine de bi deneyin bakalım düşüyor mu öyle.
  • 98 kiloyum ve sevgilim 49 kilo. çok mutluyuz
  • zayıf kadın seven 100 ve üstü kilo sahiplerine uygun olabilecek düşünce. kadının hayatını tehlikeye atacağına az ye de kilo ver.
hesabın var mı? giriş yap