299 entry daha
  • halbuki ne kadar da güzel bir ortamda, ne hoş imkanlarla yaşıyoruz, niye böyle oluyor acaba?

sokakta yürürken, sağıma dönüyorum; sanki bir timothee chalamet, soluma dönüyorum; adeta bir shawn mendes

erkeklerimiz gerçekten kişisel hijyenlerine, sporlarına çok dikkat ediyor. nedense biz kadınlar iğrenç varlıklara dönüşüyoruz :)

troll başlık diye açmanız ya da gerçek düşünceniz olması fark etmez; sürekli kadınlar hakkında berbat şeyler söylediğinizde, nasıl ilişkiler kurmayı bekliyorsunuz?

bu, evimizdeki yaranın dışarıya sıçraması.

bu topraklarda ne ara ne oldu bilmiyorum ama kadınlar erkekleri, erkekler de kadınları aşağılıyor. bi pazarlama saçmalığına mı kurban gittik, tüketim artsın diye maruz kaldığımız abuk subuk mesajlar yüzünden mi böyle olduk bilmiyorum.

çok özgüvensiz ve eşanlı olarak çok götü kalkık, kibirli insanlar olduk.

herkes birbirine burun kıvırıyor. arkadaşlar bizim genimiz böyle. bakımlı olursak ve sıkı spor yaparsak, daha yumuşak geçiş yapabiliyoruz yaşlanırken fakat şu an ekonomik olarak bunları pek önceliklendirenilecek halde değiliz.

sağlıklı beslenmek, sebze meyveyi bol bol alabilmek lüks. onun yerine abur cubur çok daha ucuz. terapi alsak şahane olur ama erişilebilirlik çok düşük. spor salonu, keza, ayrı bir masraf.

millet anca dudak şişirtip tırnak boyatıp röfle yaptırıyor.

özbakım için özsevgi ve özsaygı şart; şu an türkiye'de çok büyük bir çaresizlik, kapana kısılmışlık hissi var. hepimiz için konuşuyorum.

resmen advance level'da oynuyoruz hayatı.

o yüzden, rica etsem, birbirimize eziyet etmeyi bırakabilir miyiz?

kadın-erkek, sevgiye, şefkate açız resmen.
    bi sakin.
64 entry daha
hesabın var mı? giriş yap