• çocuklarla olan ilişkisi, eminim gelişmişlik seviyesini gösterecektir
  • kadına göre değişir. bu kadar basittir.
  • bi erkek olarak açıklıyorum;

(bkz: penis)
  • kendisi olmadan da yaşayabileceği, eksikliğini hiçbir şekilde hissetmeyeceği hissini verebilmesi.
  • güçtür sadece fiziki değil her anlamda
  • bir erkek olarak ve geçmiş tecrübelerime dayanarak şunu çok net bir şekilde söyleyebilirim ki kadınlar ilk etapta (kısa vadede) en çok diğer kadınları kolay bir şekilde elde edebilen erkeklerin peşinden gitmeye meyillidirler. uzun vadede ise güç(para) , güven , statü , sadakat , yakışıklılık , aile babası olabilme vb. gibi özellikleri kendi bakış açıları ve yaşam tarzlarına göre seçerler.
  • önce zeka,
    sonra sevgi, saygı
    ve sadakat...
  • öncelikle vizyon.
    sevgi,saygı,sadakat veeee tabiki güç amaaa maddi olanı değil manevi olanı öyle ki sen yanımdaysan her sorun çözülür hissi verecek bir erkek.kendi sorunlarından kaçmak için yanlışlar yapmayacak mesela alkole düşmeyecek.her zor anımda varlığıyla içimi huzurla dolduracak.
    sonuç olarakkk bir ilişkinin dramaqueen’i sadece ben olabilirim.
  • ne güzel sıkıyorlar burada ben zekaya, karaktere, sadakata önem veriyorum yazmışlar. ah canlarım benim sizin güzel yalanlarınızı seveyim. sizin sevdiğiniz şeyler para, uzun boy ve size ortam sağlayacak adamlardır. atmayın burada din kardeşiyiz.
  • kendinde olmayanı arar. erkek için de geçerli
hesabın var mı? giriş yap