• güldüren başlık, unuturlar. kadınlar her yeniden aşık olduklarında da sanki ilk defa aşık oluyormuş gibi hissederler, ve yeniden aşık oldukları erkekle birlikte olurken de ilk defa oluyormuş gibi gelir, emin olun eskiler akıllarının ucundan dahi geçmez. zaten bir kız seni asla unutamam diyorsa da ne derse desin lütfen inanmayınız, yalan söylediğinden değildir efendim, gerçekten öyle hissediyordur da söylüyordur ama sonuç öyle olmaz, unutur.
    eğer eski sevgilisini unutamayan ve unutamayacağını düşünen hemcinslerim varsa onlara hemen bir önceki sevgililerini hatırlatmak isterim çünkü onlar için de aynı duyguları hissetmiştiniz. ama zor hatırlanır çünkü gerçekten unuttuğumuz zaman sanki hiç yaşanmamışcasına silinir her şey.

%100
  • bugüne kadar birlikte olduğum 2 kadından yola çıkarak bir saptama yapmam ne derece doğru bilemiyorum ancak hissediyorum. bu ifade doğrudur, kadınlar sadece ilk birlikte oldukları, seviştikleri değil aynı zamanda ilk aşkı tattıkları erkekleri kolay kolay unutamazlar. bu erkek onlar için sıralamada ilk erkek figürü olan babadan sonra gelir.

yani, 1. baba; 2. ilk erkek; 3. halihazırda sevgili olunan erkektir. peki unutamaz da ne yapar bu kadınlar? hiçbir şey yapmazlar sadece ara ara akıllarına gelir, bir film sahnesinde gözleri onu görür, için için bir heyecan, hüzün yaşarlar ve yollarına devam ederler.
  • çok saçma... unutuyoruz, hiç boşuna heveslenmeyin...ilklerle yaşanılan çopu heyecanın kaynağı o kişi değil çünkü; bir kızın o hisleri ilk kez tatmasından kaynaklanıyor. unutuyoruz hem de nasıl...
  • bir dünya var içinde isteyebileceğin her şey mevcut gibi duruyor.üzüyor kırıyor belki çok şey kaybediyorsun ama başka bir dünya yok bildiğin ve çıkmıyorsun burdan her şeyi onda gördün dışarısı yabancı.eğer bittiyse çıkmakta zorlandığın için unutamamışsındır yok eğer bitmediyse çıkacak ve başka dünyaları görecek cesaretin hiç olmamıştır ya da fazla memnunsundur yine unutamazsın.
  • bir kadının ilk erkeği olmak zordur.son erkeği olmak en güzeli.
  • doğru bir önermedir yaşanılanlar düşünüldüğünde. ondan bir parça ararlar sende, sanki onun neslini devam ettirmeni isterler gibi. anladığınız zaman zaten gitme vakti gelmiştir.
  • erkekler böyle saçma salak şeyleri düşünmekten haz alıyorlar. he yavrum he. kadınlar "ilk erkeklerini" unutamıyorlar. umarım "kadınınızın" ilk erkeği sizsinizdir.
hesabın var mı? giriş yap