• hayatımda kimse yokken bir senede araba aldım ve borsada sağlam sayılabilecek bir yatırım yaptım. sporumu yapıyor kendime vakit ayırabiliyordum.sağlıklı ve hesaplı besinler tüketiyordum. yaklaşık bir sene önce sevgilim oldu. o andan itibaren yatırımlarım yerinde saymaya başladı. kazandığım para saçma salak instagramdan görülüp empoze edilen boktan mekanlarda ezilmeye başlandı. bir dünya para verip bir de yediğim yemeklerden tat alamıyordum. sürekli sağa sola gezelim muhabbetinden arabanın 10 bin bakımını bile 3-4 ayda bir yapmaya başladım. harcadığım benzinin de haddi hesabı yok haliyle. işten sonra birkaç arkadaşımla ailemle vakit geçirmek bile lüks oldu, kaldı ki spora vs gideyim. velhasıl belki de fizyolojik ihtiyaçlar olmasa hayat bambaşka olabilirdi erkekler adına…
  • kadınları insandan saymıyor mu emin olamadığım iddia.
  • lan o kadın snei dibe çekmemiş.. tasmandan tutup çekmiş.

t. tespitimsi.
  • kendi gerçeğini bütün erkeklerin gerçeği olarak ifade etmek.
  • kadın ömür törpüsüdür maalesef.

ama dünyadaki en güzel canlıdır da.
  • hayatında kimse yokmuş gibi başarını yükseltmeye devam edeceksin , ama hayatına aldığın insanla da gerektiği gibi ilgileneceksin bu işin kaidesi kuralı budur. kimseyi de hayatının merkezine koyma, insan bir madalyon gibidir, en az iki yüzü vardır. en dürüst insan bile bir peygamber değildir. o yüzden insanların çok fazla yüzlerinin olduğunu unutmamak gerekir. ayrıca hayır demeyi bileceksin, sana ters gelen bir durum varsa kaybetmeyi göze alarak hayır diyeceksin istemediğin yerlere gitmek zorunda değilsin.
  • genellemelere kurban ettiğiniz kadınlar değil, bizzat sizsiniz.

diplerden çıkmamasını umduğum yazar tespiti.
  • başka varyasyonlarıda var.ya dip ya zirvedesin.
  • kısa ve öz kadının parası kadının erkeğin parası yine kadının, iki sayfa örnek yazmak istemedim.
  • bataklığa hoş geldin kardeş,arkadaşlar sana kalacağın ranzayı göstersin.
hesabın var mı? giriş yap