• kadın cinsi de erkek cinsi de aslında kimse yaşlanmak istemez. yaşlanmanın olası olumsuz sonuçlarından rahatsız olurlar. ama kadınlar bunu kabul etmekte daha çok zorlanırlar. çünkü kadına biçilen değer onun dış görünüşü ile ilgilidir. yaşlanınca olmaya başlayan ilk şey vücudun eski şeklini kaybetmesi, cildin kırışması vs. dir. kendine iyi bakarsan spor yaparsan daha güzel yaşlanabilirsin kabul. ama şunu da kabul edelim artık: biz yaşlanıcaz hatta bir gün ölücez? bu konuya nerden geldim. cilt bakım ürünleri satarak insanları dolandıranlardan geldi. kadın 40 yaşına gelmiş istiyor ki kendisine pazarlanan bu ürünü kullanarak eski genç günlerine dönsün. bu güzellik uzmanlarına göre 25 yaşımızdan itibaren bunları kullanmalıyız. 2-3 dandik ürüne 1000 tl üzeri bi rakamı ödemeliyiz. kanıtlanmış bi başarıları da söz konusu değil. hiçbir güvenilirlikleri yok sonuç alabildikleri de yok kullananların. ben kullandım çok işe yaradı diyor kendi kendini kandırıyor. bu yüzden erkeklerin bu açıdan daha akıllı olduğuna karar verdim birincisi yaşlanmayı kabul ediyorlar, ikincisi böyle dandik hiçbir işe yaramayacak şeylere para harcamıyorlar.

(bkz: anti aging ürün yalanları)
    (bkz: cilt bakım ürünlerine dünya para yatıran kadınlar)
  • kadınlar neyi kabul ediyor ki yaşlanmayı kabul etsin a dostlar dediğim durumdur.
hesabın var mı? giriş yap