• son ötv zamları ve kur artışından sonra seviye baya aşağılara inmiş. yakında sincan da tofaş piyasası patlar :)
  • ülkenin durumundan polo rağbet görür olmuş yada sadece sağına soluna bakan kadınların kendine baktığını sanan ve üzerine atlayacağını düşünen muhtemelen hiçbir şey yaşamamış,anlatacak bir şeyi olmayan ve çevresince saygı görmediğini düşündüğüm erkek.
    ilan ağır avam kokuyor.
  • 4-5 ay önce lise den arkadaşlarımla büyük çamlıca da toplandık.gelenlerden 2 araba peugeot rcz. sevdiğim bir model masa da otururken sahibine bu modelleri çok sevdiğimi söyledim arkadaşım(eşide bizle ve oda bizim lisemizden arkadaşımız) önce bir derin nefes aldı ve evlendiğimizde hanım kadınların ilgisinden bana bunu yasakladı ben şirket aracını kullanıyorum eşimde bunu dedi sonra eşide lafa girdi oda bıkmış ilgiden, çok dikkat çeken bir araç benide bunalttılar satmayı düşünüyoruz dedi.
  • oo sarı site virali, alırım bir dal.
  • sahibinden.com'daki şu ilanın sahibi berat kardeşimizin içinde bulunduğu zor durum.

"satma sebebim ise aşırı ilgi ve alaka ben evli ve mutlu ve çocuklarım var ( eşim beni öldürür yoksa ) severek aldığım arabamı üzülerek satıyorum"

keşke herkes böyle düşünceli ve eşine sadık olsa dedirtiyor. kadınlar yoğun ilgi gösteriyor diye bilerek bebek suratınıza faça atıp dışarı çıkmak gibi bir şey. bu abiyi şüphesiz sizlerin de desteğiyle "yılın kocası" ilan ediyorum. kami-sama bütün sözlük kızlarına böyle koca nasip etsin, amin. gerçi siz prensesler polo'ya düşer misiniz, ondan emin değilim. hehe.
  • kadinlar sadece ilgi gosterseydi sorun yoktu. ama " hem ilgi hem de alaka " gostermisler. o zaman problem buyuk demektir. kendisine iyi sanslar dilemekle beraber, turkce ogretmenine de saygilarimi gonderiyorum.
  • yerseniz uyarısını eklemeyi unutmuş
  • arabaya hatunlar gelseydi galerilerin önünde kuyruk olurdu
  • başlığa bakınca en azından bir carrera ilanı sanmıştım.

allah'ım türkiye'deki vw sahiplerinin sorunlarına sen şifa ver yarabbim.
  • "ben evli ve mutlu ve çocuklarım var" anlaşılan bu cümleyi yazarken de ilgi alaka fiziki olarak devam ediyor.
hesabın var mı? giriş yap