• kadıköy'dekisinde bira mira istediğinizde içmeden önce iyice bi bakın. kaş kirpik burun kılı çıkabiliyor içinden. değiştirtin. yalnız ekleyeyim ki, bu durumu garsona söylediğinizde ikinci dumuru yaşamayın: "hadi ya ahuaha" diyor garson sdlkfsdjlk. saçma bi yer aslına bakarsanız. kadıköy'deki açık hava mekan sıkıntısından nemalanıyo.
  • kendini bozmuş mekandır (ara: bozdu)
    somurtkan hizmet ve üstüne geç gelmeye başlayan siparişlerin üstüne bi de gürültücü kalabalığı ekleyin ve böylece kendinize başka bir yer aramaya başlayın ayrıca özellikle belirtmek istiyorum kötü hizmet. somurtkan calışan sinirli çalışan kime lan bu afran tafran göt ,getirdiğin bi kahve

edit:tabiki hangi kahve bahaneden bahsettigimi belirtmemişim bahsettiğim kıbrıs şehitlerindeki bahanedir
  • lokum gibi kanal türkmaxın yirmi beş dakikalık yeni dizisi.bir işyerindeki kahve makinasının önünde geçen diyalogları aktarıyor.fransa dan ihraç edilmiş olup orjinali için (bkz: camera cafe).
    fransız versiyonuna denk geldiğimde dilinden bişey anlamasam da ilgimi çekmiş, arkadaşıma ne olduğunu sormuştum.o da bi çok ülkede populer olduğunu söyleyip türkiye de yok mu diye sormuş, hayır cevabını alınca da yakında başlar merak etme demişti.o gün bu gündür bekliyodum ahan da yapmışlar valla.hayırlısı...
  • 1k1e den sonra gerçekten izlerken güldürebilecek başka bir türkmax dizisinin adı. aslında çok dizi denilemez herhalde 5er 10ar dakikalık skeçler halinde yayınlanıyor. güzel olan tarafı ise bel altı esprileri bayağılaşmadan rahatlıkla kullanabiliyor olmaları.
    türk televizyonlarında farklı birşeyler seyretmek isteyenler için ideal program.
  • (bkz: janset)
    (bkz: oner erkan)
  • ritz'e her oturuşumda nargilemi istediğim mekan. hiç ikiletmezler anında getirirler nargileyi. şeftali-nane karışımları hoşuma gitmiştir nedense.
  • 1 kadın 1 erkek ile beraber rtük'e kapak üzerine kapak takan eğlenceli dizi/dizicik. severek izliyoruz...
  • muhsin tiplemesiyle yaran dizi.

10 numara dizi.
  • türkmax'ın süper komik dizisi. tek kamera, tek açı, tek sahneye rağmen, gelmiş geçmiş en renkli ve komik dizilerden biri olmayı başarmıştır.
  • selim erdoğan ev janset gibi sevdiğim oyuncuları barındıran, türk max dizisi. kahkahalar attırmasa da, izleyecek daha iyi bir alternatifiniz yoksa, izleyip, eğlenilebilir.
hesabın var mı? giriş yap