• bazen kahveyle ıcıldıgınde gözündekı capak eşliginde 31 den daha cok keyıf veren eylemdır kı devam edılesı bırakılmaması gerekn eylem
  • sabah bilgisayarı açmadan yaptığım çok az sayıda hatta bazen tek şey, aslında kötü ama seviyorum n'apayım? sigarayı uzaklara saklama yöntemini denedim ama kar etmedi, illa o sigara yataktan daha kalkılırken yakılacak. bok iç diyorum kendime buradan.

sigaraya hayvansı bağımlı olduğunuzun esas göstergesi de bu değildir aslında çünkü bunu esas gösteren gece uyanıp sigara içip geri yatmaktır. bu boku da yiyorum tabi, yemez miyim?
  • bünyeye, kalkar kalkmaz ahmed arif okumak kadar zarar vermez. rahat olun, denedim %100 çalışıyor.
  • ağzının foseptik çukuru kokmasıdır
  • midede bir istaç tesisi bulunduğunun işaretidir.
  • sırf sabah olsun da kalkıp sigara içeyim diye yatanlar bile vardır (bkz: ben)
  • küfür ede ede alarmı kapatıp, yüzüne su çalarken güç bela da pantolonunu çeken adam, daha apartmanın içindeyken sigara yakıyor. düşün bak, daha ne bir dilim ekmek yemiş ne de bir çay içmiş. hemen içilecek o hemen.

akşam bi gelir; o siyah deri mont olduğu gibi sigara kokuyor. pislik insanlar ya! bir de para veriyor buna haa. leş gibi kokmak için üstüne bi de para ödüyor. "aptal mısın sen" desen, kızar bir de.
  • sinirli uyanmadığım sürece yapmadığım şey. kahvaltıdan önce asla midem almıyor.
  • aptal bir arkadaşımın yaptığı eylem. yataktan çıkmadan sigara içiyor, sonra yine su sigara kombiniyle devam ediyor. 14 yıllık da içici, bıraktıramıyorum efenm. az iç o zıkkımı artık be adam. stent kaç para haberin var mı? gerçi sağlığı umrunda olmadığı için önemsemiyor bu tip sağlık risklerini de. ne olacak bu halin, bir tanem?
  • severim elimi yüzümü yıkayıp üstümü giyinince
hesabın var mı? giriş yap