şükela:  tümü | bugün
  • üstte tutulması gereken başlık. 1 umut 1 umuttur.
    (bkz: kanser hastasi ilac bekliyor)
  • bu devlet bu böyle insanlara yardım etmeyecekse o kadar insan ne diye şehit oldu, canından vazgeçti. halkına sırt çevirmiş bir devlet kutsal falan değildir.
    acil şifalar diliyorum.
  • siber dilencilik başladı yine. herkesin yaşaması gerekmiyor arkadaşlar. insan nüfusu 7.5 milyar.

not: başka bir kanser hastası.
  • en kisa zamanda gerekli destegi bulmasi ve ilaclari temin edilip cozume kavusturulmasi dilegiyle.
    acil sifalar.
  • yardım bulmasını umduğum kampanya.
  • destek verilmesi gereken durumlardan birisi. acil şifalar.
  • imkanlarım el vermediği için destek olamadığım, "sosyal devlet" imizin yardım çağrısına 2 ay süre verdiği kampanya. umarım gerekli destekler sağlanır.
  • acil şifalar dilerim. hasta yakınınıza en kısa zamanda en uygun koşullarda tedavi imkanı bulmanızı umuyorum.

yardım kampanyasının bu haliyle ciddi eksikleri olduğunu söylemeden geçemem. potansiyel bağışçılara güven aşılamak için gerçek bir isim, gerçek bir yüz ve gerçek bir hastane adresinin kamuya açık şekilde görülme ihtiyacı vardır bu tip durumlarda. acılı insanların ifşa olmasına heveslendiğim için talep etmiyorum bunu tabi ki. ancak anonim olarak bağış talep eden birinin, telefon dolandırıcıları ile aynı düzlemde bulunmadığını ispatlamak için ortaya güçlü bir kanıt koyması gerekmektedir.

edit: forever naruhina ve sonsuz methiyeler ile iletişim kurdum. kampanyanın anonimlikten kaynaklanan şeffaflık sorunu devam etse de arkadaşların yardım etmek isteyen gönüllülere karşı açık bir yaklaşımları var. ilerleyen bir hastalığın bürokratik engellere takılması sebebiyle acil atılan adımlar ve panik havası da hakim. kendilerine hak veriyorum.
    gönüllü insanları tedbirli olmak konusunda uyarmış olmam, bu yardım çağrısının sesinin alçalmasına sebep olmasın lütfen. iş bu entry'nin yazarına da güvenmek zorunda değilsiniz. aklınızdaki her türlü sorunun cevabını forever naruhina ve sonsuz methiyelerden talep edebilirsiniz. şüphelere saygılı ve düzgün üsluplu kullanıcılar olduklarına şahsen ikna oldum.
  • up

allah kimsenin başına vermesin. inşallah şifa bulur arkadaşımızın annesi.
  • destek olunması gereken kişidir.
    up
    up