şükela:  tümü | bugün
 • 21 haziran için durum budur.
  https://eksiup.com/p/gp37705stay7
  (çok teşekkürler)

  2. ay(haziran): arkadaşlar merhaba. sonsuz methiyeler isimli çaylak arkadaşımızın kanser olan annesi için başlattığımız başlığın devamıdır. geçen ayın(mayıs) tüm detayları spoilerin içindedir. olayı özet geçersem arkadaşımızın annesi mide kanseri ve peritona yayılmış odakları var. 4 aylık bir tedavi prosedürü var ve ilacın(cyramza) fiyatı aylık 14.800 tl’dir. biz geçen ay ekşi sözlük olarak bu paraya ulaşmıştık. teyzemiz mayıs ayı için 4 kutu ilacını sizin sayenizde kullandı, klinik olarak durumu iyiye gitti. ek diğer masrafları arkadaş bir şekilde halletti.
  yine yardımınıza ihtiyacımız var. yardım etmek isteyenlere özelden iban göndereceğim. gönderdiğiniz paraları ve ilacın fotoğraflarını geçen ay paylaştığım gibi ulaşınca tekrar paylaşacağım. 10-20 lira bile gönderseniz geçen ay olduğu gibi damlaya damlaya göl oluyor. şimdiden çok teşekkür ederim.

  https://eksiup.com/p/do29730dc38y
  https://eksiup.com/p/g729732kbu6n
  https://eksiup.com/p/j829734twhg5
  https://eksiup.com/p/dk29736cpxbt
  https://eksiup.com/p/d229737a5dy2
  https://eksiup.com/p/jd297386eav8

  --- spoiler ---

  1.ay(mayıs)

  bu ay için sonuç editi: dostlarım hepinize çok teşekkür ediyorum. arkadaşımızın annesi bu ay için ilaçlarına kavuştu. ilk hafta 2 kutu ve ayın sonunda 2 kutu olarak ilacın fiyatı 14.800 tl’dir. (başlığı açarken 16.800 demiştim ama eczaneden daha ucuza temin edebildi, zaten 4 aylık bir tedavi olduğu için tekrar yardım istemek durumunda kalacağız)
  ekşiden bize gelen yardım 13.800 tl’dir.
  https://eksiup.com/p/if21982e5vc9
  https://eksiup.com/p/ac21983u5kmq

  teyzemiz inşallah sağlığına kavuşur. burada yardım eden herkese sonsuz teşekkürler ^^

  üst edit: inanmayanlar için epikrizden bir ss yüklüyorum. epikrizin tamamı için özelden arkadaşın numarasını vereceğim.
  https://eksiup.com/p/y413363etmw6

  öncelikle; (bkz: kanser hastasi ilac bekliyor)
  daha önce başlığı vardı, fakat derdimizi tam olarak anlatamamıştık. o yüzden bu başlığı açtım.

  çaylak yazar arkadaşımız;
  https://eksisozluk.com/biri/sonsuz-methiyeler‘ in annesi mide kanseri. kanser karaciğer’e yayılmış durunda. ne yazık ki tedavi için son çare bu ilaç
  ilacı devlet karşılamıyor. arkadaşımız da üniversite öğrencisi ve bu parayı karşılayacak durumları yok. ilacın tane fiyatı 4200 lira ve ayda 4 tane kullanması gerekiyor. bu ay toplam maliyeti 16.800 tl.

  valiliğe yardım kampanyası için izine gittiğinde iki ayı bulacağını söylemişler ama o kadar vaktimiz yok arkadaşlar ne yazık ki. her geçen gün aleyhimize işliyor.

  para göndermek isteyenler için özelden arkadaşın iban’ını ve cep telefon numarasını paylaşacağım. hasta epikrizini görmek isteyen de tüm detaylarıyla sorabilir.
  gönderdiğiniz paraları da ne kadar gönderilmiş tek tek liste halinde yazacağım.

  isteyen sonsuz methiyeler’le isteyen benimle iletişime geçip ayrıntıları öğrenebilir. dilerim bu kampanya amacına ulaşır. 10-20 lira bile gönderseniz damlaya damlaya göl olur. şimdiden çok teşekkür ederim.

  teşekkür edit’i 1: https://eksiup.com/p/a613611kocsm

  arkadaşlar çok güzelsiniz. şu an topladığımız para 5261 tl’dir. dediğim gibi aylık ulaşmamız gereken para 16 bin civarı. 1 kuruşunun ilaç dışında harcanmayacağına emin olabilirsiniz. fişini burdan paylaşıcaz inşallah.
  kimi annesiyle dışarıda yapacağı iftarın parasını attı, kimi öğrenci dostlarım limitli bütçelerinden katkı yaptı, kimi çorbada tuzum olsun dedi, kimi yüksek meblağlar yolladı. hepinize minnettarım. dilerim yaptığınız bu yardımlar hayatınıza iyilikler mutluluklar getirsin. allah hepinizden razı olsun.

  teşekkürler editi 2: https://eksiup.com/p/iu14697p2dxk
  şu an topladığımız para 10 bin. açıkçası bu kadar iyi insan olduğunu bilmiyordum, ama siz inandırdınız. 2 tane 3.500 tl gönderen yazar arkadaş var. onlara da ekstradan çok teşekkür ediyorum. yardım eden etmeyen herkesten allah razı olsun.

  teşekkürler editi 3: https://eksiup.com/p/3j16031g4ey7
  son durumumuz bu şekilde. 2 bin tl’si arkadaşın bir tanıdığından gelmiş. 13.800 tl ekşideki dostlarımızın yolladığı paradır. biz aylık hedefimize şimdilik ulaştık. küçük bir miktar kaldı, onu kendi bulmaya çalışacak. herkese çok çok çok çok teşekkür ederim. inşallah buraya ilaç fişiyle birlikte edit gelecek. bu ayı bir şekilde atlattık. bir dahaki ay gene uğraşacak ve valilik izni için de uğraşacak. o arada da yardımcı olmak isteyen olursa minnettar oluruz. aranızda valilik sürecini hızlandırabilecek biri yardımcı olabilirse çok seviniriz. hepinizden allah razı olsun.
  --- spoiler ---
 • üstte tutulması gereken başlık. 1 umut 1 umuttur.
  (bkz: kanser hastasi ilac bekliyor)
 • bu devlet bu böyle insanlara yardım etmeyecekse o kadar insan ne diye şehit oldu, canından vazgeçti. halkına sırt çevirmiş bir devlet kutsal falan değildir.
  acil şifalar diliyorum.
 • destek olunması gereken bir konu. allah acil şifalar versin.
 • siber dilencilik başladı yine. herkesin yaşaması gerekmiyor arkadaşlar. insan nüfusu 7.5 milyar.

  not: başka bir kanser hastası.
 • her can kutsaldır! destek olalım.
 • en kisa zamanda gerekli destegi bulmasi ve ilaclari temin edilip cozume kavusturulmasi dilegiyle.
  acil sifalar.
 • yardım bulmasını umduğum kampanya.
 • destek verilmesi gereken durumlardan birisi. acil şifalar.
 • imkanlarım el vermediği için destek olamadığım, "sosyal devlet" imizin yardım çağrısına 2 ay süre verdiği kampanya. umarım gerekli destekler sağlanır.