• temel' e sormuşlar.
    - ula temel, karın fadime yatakta nasıldur?
    - ne bileyim, bazılaru iyi der, bazılaru kötü
  • karadenizde kızlar teklif ediyormuş yayalım

bonus:

-bu arada fadime ben

-gerisi gelir zaten
  • bir araştırma yapilsa, erkekleri taciz eden kadınların içinde karadenizli kadın oranı epey yüksek çıkacaktır. bunun sebebini karadenizde kadınların daha bulduğu bölgenin erkek tipi gibi yetişmesine bağlıyorum. bu şekilde yetişen kadınlar erkeklere karşı daha rahat ve istekli oluyorlar. bunu sadece karadenizle sınırlamak doğru değil. adana, çukurova bölgesi kadınlarının da bu konuda karadeniz kadınlarından aşağı kalır yanı yoktur. burada da temel kesişim noktası bölgedeki genel erkek tipine benzer yetişmiş kadın profilidir.
  • "üç kişi öyleydi herhalde geri kalan beş milyon kişi de öyledir" mantığıyla açılmış başlıktır.
  • kocaman bir aile, bin tane kuzen, 700-800 arkadaş, 30-40 kankardeş, milyonlarca hemşeri, her işe maydonozluk ve son akla geleni ilk söyleyeme parantezinde bunları sunuyor sana karadeniz kadını.

skmişim libidosunu
  • zirve örneklerinden biri volkan konak'ın halasıdır. hakkında şöyle bir hikaye okumuştum;

eve yeni bir gelin gelmiştir ve bu gelin her sabah yıkanmaktadır.
    hala bu gelin'e içten içe uyuz olmuştur, ters ters bakmaktadır.
    bir sabah gelin yine yıkanmak için su ısıtırken halanın gergin bakışlarıyla karşılaşır. sıcak bir hava essin diye sorar;
    - hala sen de yıkanmak ister misin, su ısıtayım mı?
    - yok kızım sağol, beni dün akşam kimse sikmedi.
  • erkek gibi sertlik gösterip, bu sertliğin; katalizör etkisiyle bireyin içindeki aşağılık kompleksinin açığa vurulması ve bireyin kadına dair libidosu yüksek temellendirmesi.

meali: yani babacım sen sert kadın seviyorsun hepsi bu.

egzoz sesiyle şahinden etkilenmek gibi bir şey bu. ama bakıyorsun harul hurul bağırmasına rağmen hızlı değil mesela. capisci ;)

işin en komik tarafı da;
    >>> "türkiye'de libidosu en yüksek kadınlar karadeniz bölgesi kadınlarıdır."

aksini iddia edenleri bu önermeyi çürütmeye davet ediyorum.
    <<<
    kısmı.
  • önerme: libidonun yüksek olması
    kanıt: güzel olması, iyi yemek yapması
    sonuç:
    (bkz: libido)
  • onedio.com editörü olması muhtemel bir yazar tarafından dillendirilen durum.
  • toplumsal baskı ve muhafazakarlıkla yüksek olabilecek libodudur.
    türkiyenin neredeyse tamamını otostopla gezmiş biri olarak kadınlar tarafından tacize en fazla karadeniz bölgesinde maruz kaldım. yol kenarında baş parmağımı kaldırmış bir araç durmasını beklerken laf atılan, kornaya basılan araçların tamamını baş örtülü genç kadınlar kullanıyordu. ve ilginçtir, kadın şöförlerin sayısı bu kadar fazla iken duran hiç kadın şöför olmadı.
hesabın var mı? giriş yap