• (bkz: doğru önerme)
    kendimden biliyorum.
  • "hayır karadenizliler net tavırlı değil öfkeli" diyerek katılmadığım önerme.

edit: haberin hiçbir değeri olmamasının yanında ilginç bir detay daha var."trabzon aile, çalışma ve sosyal hizmetler il müdürlüğü’nde görevli pdr psikolog uzman dr. betül uzuner" bildiğim kadarıyla uzman doktor ünvanını kullanmak için altı yıl temel tıp ortalama 3-4 sene herhangi bir uzmanlık yapmak gerekiyor. pdr okuyup psikolog ünvanı kullanmak için de yüksek lisans yapılması gerekiyor.
    yani ya bu hanımefendi iki fakülte üstüne bir uzmanlık bir yüksek lisans yapmış ya da ünvan kullanımı konusunda bir sıkıntı var. yanlış biliyorsam yeşillendirirseniz sevinirim.

edit2: bir dönem aile bakanlığında çalışan bir yazar özel mesaj yoluyla ulaştı .

uzman doktor sıfatının sadece tıp fakültesi üstüne uzmanlıkla alındığını yazdı ki ben de böyle biliyordum o yüzden editlemiştim. bu kişinin ise büyük ihtimalle pdr mezunu olduğunu aile, çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığınında ise uzman dr. kadrosu olmadığını yazmış.
  • birkaç yıl önce trabzon'da lazer epilasyon merkezinin reklam broşürünü dağıtıyor diye adam vurmuşlardı. işte ben net tavır diye buna derim.
  • ne du gardaşım bizle derdiniz. adamına göre muamele ediyoruz.olay bu sonra sen çok fevrisin sen de çok dangalaksın.
  • nil karaibrahimgil önermesi zannettiğim söz.
  • adına isterseniz konçik diyin, tavrın net olması onu doğru yapmaz. bunu şiddetle savunmak da öfkeyle sonuçlanır.
  • ben de diyorum ki net problemliler. nerden mi biliyorum? hanım tarafı karadenizli. hep onlar bilir, üstelik dinlemeyi bilmezler.
  • net tavrını sikeyim dediğim önermedir.
  • karadenizliler kürdün deniz görmüşüdür diyorum ve artırıyorum..
  • net tavırlı değil gelgeç akıllıdır.
    bir gün önce neden öfke seline kapıldığını ertesi gün hatırlamaz bile.
hesabın var mı? giriş yap