• cem yılmaz'ın kar-zarar hesabı yaparak film çektiğini zannetmiyorum (ki benzer söylemleri de vardır.) herkesin çok iyi olduğu dönemler olduğu kadar çok verimsiz olduğu dönemler de olabilir. bu bir kişi yada topluluk için bile olabilir. düzelir merak etmeyin.
  • cem yilmaz’in acaba ben ne yaptım lan diye düşünüp düşünmediğini merak ettiğim durumdur. umarım ya seriye yeni bir soluk kazandıracak bir film getirir ya da bu seriyi arşive kaldırır.
  • ford'un sponsor olduğu bir yapımın 440 bin izlenmesidir.

yok cast ajansa 3 milyon gitmiş de, yok çekim masraflarını kurtarmazmış da... mal mısınız lan siz? adam daha çekim aşamasında başlıyor para kazanmaya. sinemedan gelen de arka cebe gidiyor.

ülkemiz insanları harbiden hiçbir şey bilmiyor. hem de hiçbir şey... hadi gidin ücretsiz netflix'ten bir şeyler izleyin.
  • cem yılmaz'ın kendi parası ile film çektiğini zanneden süper zekaları üzmüştür. sevgili arkadaşlar, cem yılmaz tüm filmlerini nu look'la ortak yapıyor. neden böyle yapıyor? çünkü tüm prodüksiyon masraflarını nu look karşılıyor. nu look ne? mars'ın eski sahibi muzaffer yıldırım'ın film şirketi. hani mars'ı korelilere 800 milyon dolara satan arkadaş.

çok seviniyorsunuz batıyor ediyor falan diye ama o işler maalesef öyle olmuyor be. zaten bütçenin yarısını sponsorlar karşılıyor. kalan yarısı da, muzo için çıtır çerez parası. üzgünüm, hevesiniz kursağınızda kalacak ama gerçek bu. cem yılmaz 1 kuruş harcamıyor cebinden. zarar etmiyor : (((
  • cem yılmaz ne yaptı da böyle oldu diye ben de düşünmekteyim açıkçası. çok fazla özel hayatıyla gündemde olması mı ondan bir şeyler götürdü acaba bilemedim ancak kendisini çok sevmeme rağmen bu filmi ben de izlemedim.
  • benim filmlerden haberim yok. belki ben mağarada yaşıyor olabilirim ama önceki filmlerin insanı sinemaya çekecek düzeyde reklamı vardı. bir şekilde fragman, trailer her neyse önümüze düşüyordu. şimdiki filmlerin içeriğiyle alakalı bilgim dahi yok.
  • cem yılmaz filminin gişede bekleneni bulamamasıdır. para vs önemli değil. bence cem yılmaz’ı asıl üzen, gelinen noktada amiyane tabirle başarısız olmasıdır. bakalım bir sonraki hamlesi ne olacak?
  • sansürü destekleyen cem yılmaza bu az bile. azala azala biter kankası yılmaz erdoğan ile.
  • cem yılmaz artık dönsün kendine bi baksın. gora, arog, yahşi batı eyvallah ama sürekli sürekli aynı kadro aynı kafa yapısı ile sonsuza kadar başarılı olamazsın. değişmen lazım.
  • ne olursa olsun ben beğendim filmi
hesabın var mı? giriş yap