• dembelelerden kötü futbolcu çıkmaz, muhakkak kumaşı iyidir
  • yaşıtları william wallace ilke ve inkılapları dersi alırken kendisi rezerv takımla çıktığı ilk maçta* gol atmayı başaran 15 yaşındaki celtic futbolcusu.

dolar: 5,64 lira
    euro: 6,41 lira
    çeyrek altın: 366 lira
  • arkadaşlar, biz muhammed demirci'nin 11 yaşında televizyonda top sektirdiğini izleyen, minikler maçında 5 gol atıp, 6 asist yaptığını görüp, heyecanlanan, sonra 15-16 yaşında muhammed geliyor, futbolun kuralları değişecek, ülke yıldız görecek falan diyen, şimdilerde ise istanbulspor a.ş 'de kadroya girme mücadelesi verdiğine şahitlik eden bir nesiliz.

değil 13 yaşındaki dembele, bin tane dembele gelse bana heyecan vermez artık..
  • başlığı açarım diye gelip, anne karnında röntgeninin çekildiğini gördüğüm top tepici.

bana (bkz: moussa sissoko) yu andırdı.
  • celtic'in henuz 13 yasindaki *sevimli oyuncusu. hearts karsisinda u20 macina cikmis bugun. videolarina bakilirsa yasina gore inanilmaz hizli ve guclu. mental olarak da ayni derecede gelismeyi surdururse bir kac yila premier leauge'e gecis de yapar. su an icin cooook erken aslinda konusmak icin tabii ki.

https://twitter.com/…orts/status/783030603323179009

(bkz: wonderkid)
  • adı ile ilginç çağrışımlar yaptıran çocuk...

karamoko diye isim mi olur lan? ölene kadar mokoko bir yana, kara olması diğer yana... korktum vallahi...
  • (bkz: freddy adu)
  • gördüğüm en yetenekli çocuklardan biri. messi'nin akranı olarak 16-17 yaşındaki futbolunu çok net hatırlıyorum. bu çocuk bi sakatlık vs yaşamaz ise messi'ye kafa tutabilecek kadar sağlam futbol oynuyor.

insanlar genelde gelecek aranan çocuklarda çalım atanını ararlar. bak bak kaç kişiyi ipe dizdi esprileriyle 18 yaşını bulduğunda kendini alt liglerde bulur çünkü futbol artık uzun bir süredir takım oyununa döndü. günümüzün en önemli yeteneği pas yeteneği oldu. bu çocuğun pas yeteneği ve futbol matematiği inanılmaz. bir kaç sene sonra eminim buralar fazlasıyla canlanacak.
  • celtic'in dünya futboluna armağanı minik top tepici
hesabın var mı? giriş yap