• gören de einstein zannedecek. hasbaam. baba parasıyla slovakya'da 500 euroluk dönemlik ücretle bok bölümü okuyordur kesin.

edit: kazakistan'da okuyormus. ne ongoruluymusum ama. keske slovakya olsaymis. citayi yuksek tutmusum biraz. cocuk tahmin ettigimden de salak cikti ya la.
  • türk vatandaşlıkları varsa derhal iptal edilmesi gereken, virüs mevzusu kapanınca da anında ülkeden siktir edilmesi gereken türkiye düşmanı orospu çocuklarını içeren videodur.
  • böyle tipleri görünce, karantinalar için neden hayvanat bahçelerini boşaltmadılar diye düşünüyorum.

hem hayvanlar özgür kalmış olurdu bu sayede.

mesela emaar avmdeki akvaryuma koyacaksın bunu...
  • (bkz: nankör) farsça bir kelimedir. nan ekmek demektir. kör ise farsçada görmeyen anlamına gelen bir kelimedir. kürtçede de çok kullanılır.

ne bedeller ödendi şu topraklar için. ne analar ağladı. ne türküler yazıldı ölenlerin ardından. ne ağıtlar yakıldı. madem memnun değilsin. ekmek yediğin bu topraklara küfür edeceğine elini taşın altına koy da bu ülkeyi daha güzel, daha yaşanılır bir yer yapabilmek için çabala karaktersiz herif. ama sizde o göt yok. sizin işiniz gücünüz devlete başkaldırmak. işiniz gücünüz vandallık. ama ben ülkemi daha güzel bir yer haline getirmek için elimi taşın altına koyacağım ve senin gibi kirli zihniyetlerin, karaktersiz heriflerin, nankörlerin bu memlekette ekmek yememesi için elimden geleni yapacağım.
  • bu olay kesinlikle burda kalmamalı, gerekli işlemler yapılmalı.
    1. öğrencinin eşyalarına kasıtlı corona varsa bulaşmıştır.
    2. öğrencinin özel eşyalarını izinsiz kurcalanmıştır.
    3. türkiye cumhuriyeti devletine küfür ve hakaret var, bunun affı kesinlikle olmamalı.
    bu yaratıklar vatandaşlıktan çıkarılmalı ve derhal geldiği ülkeye geri gönderilmeli.
    allah sizi bildiğiniz gibi yapsın.
  • yayını yapan arkadaşın instagram sayfası muratyil5

buradan kendilerine kolaylıkla ulaşılabiliyor. anladığım kadarıyla ukrayna’da baba parası ile okuyan boş beleş insancıklar. gelmiş kendi ülke toprağında kendi ülkesinin okullarına caka satıyor.

gereği gerçekten nasıl yapılıyorsa yapılmalı.

edit: öğrenci arkadaşların eşyalarını karıştıran (bkz: furkan aras) denilen müsveddenin instagram sayfası şu an için kapanmış. ancak görüntü kaydı :şu linkte

edit -2 : şu linkte konuşmalar devam ediyor. (bkz: furkan aras) denilen kişi dışında ismi mehmet eygil olan başka bir müsvedde ülkesindeki okullara küfür ettikten sonra “ gidin erdoğan’a kadar yolunuz var, bu kadar basit, korkmuyorum, bizi 2 hafta karantinada tutacaklar” şeklinde cahilliğinin yüzüne ve bütün bedenine vermiş olduğu cesaret ile bir şeyler söylüyor. corona değil belki ama cahillik senin beyin ölümünü gerçekleştirmiş zaten arkadaşım.
  • evet, zaten erkek yurdunda saksida kaktus ve fon makinasi gormek son derece normal bir seydir o yuzden de kiz yurdunda oldugunuzu anlayamamissinizdir, tabi!

ya gec allah askina bal gibi de kiz yurdunda kaldiginizi biliyorsunuz. aceleyle gitmek zorunda kalan o zavallilar arkalarinda illa ki birkac parca kiyafet de birakmislardir.

aslinda buradaki problem bir kiza ait esyalari karistirmaniz degil, buradaki problem bir insana ait esyalari karistirmaniz ve marifetmis gibi bunu sosyal medyada paylasacak kadar da onursuz olmaniz.

ayrica turkiye cumhuriyeti devleti size kaldiginiz yurtla ilgili bilgi vermek zorunda niye olsun ben de onu anlamadim! bak pasalar gibi canli yayinini yapip takipcini kasiyorsun, elektrigin var, suyun var, internetin var, yemegin ayagina geliyor ve bunlar bizim cebimizden karsilaniyor ustune bir de ulkeye kufrediyorsun.
  • sana o küfürü yedirirler,o beğenmediğin yurtta karantina bitmesin diye ne dua ediyorsundur şimdilerde.
    şerefsiz köpek
  • yine böğüren bir mezopotamya eşeği.corona umarım seni bulur ve kan kusarak geberirsin orospu çocuğu piç beyinli pkk'lı ibne.
  • (bkz: malum ırk)
hesabın var mı? giriş yap