• az önce cnntürk ekranında gördüğüm yazı. arka planda ömer çelik.

yani diyorlar ki ap istediği kararı alsın biz yok sayıyoruz. napcanız, akp genel merkezinde 7şerden iki takım kendi kendinize müzakere mi etceniz? "avrupa birliği" yerine "avruba dirliği"ni mi kuracaksınız? lise münazarası mı düzenleyeceksiniz?

(bkz: abidas)
    (bkz: nikke)
    (bkz: nev balans)

link

edit: imla

edit2: "ab'li yetkililer kendi görüşlerini kurumlarının görüşü olarak yansıtıyorlar " diyor bir de. ya ne olacaktı, yazılı bir kitaptan ya da bir liderden mi alacaklardı talimatları? el kaldır indir olayı o mecliste olmayınca şaşırdınız herhalde.

edit3: link eklendi

edit 4: minnak çocukların yürekleri ısınsın, gözleri gülsün, büyüyünce ne feodal ağaların ne de terör örgütlerinin eline düşmesin, eğitimli birer birey olsunlar diye (bkz: oyuncaklar otostopta)
  • acilen muhtarlar birliğini toplayıp karşı cevap vermemiz gereken hüküm.
  • acizlik ve çaresizlik vesikası bir söz.
  • herhalde bizimkiler zorla görüşecekler. ben bunu anladım.
  • biz de sizi yok hükmünde saymak istiyoruz ama maalesef televizyonu her açtığımızda saçmalıklarınızla karşılaşıyoruz şeklinde cevap verilesi beyan.
  • açıklamanın altına ben de imzamı atıyorum.

kendi avrupa birliğimizi kendimiz kuralım. keşan, malkara, şarköy daimi üyeler olsun, yozgat, bayburt falan da adaylık başvurusunda bulunmuş olsunlar, sonra efendime söyleyeyim tam üyelik için başlıklar açılsın örneğin eşek sikmeyin vs gibi. aday şehirlerden bu başlıklar da kayda değer ilerleme beklensin askdjaskd.
  • avrupa birliğinin kararı öyle bir yok hükmünde sayıyorlar ki bunu avrupa birliği bakanı açıklamak zorunda kalıyor. düşündürücü.
  • adamlar kapı şurada, kapıyı arkandan kapatıp çık demişler, bizimkiler de odadan atıldıkları yetmiyor bir de afra tafra yapıyor. bizi çekemezlerse anten de taksınlar mı, sayın bakanım?
hesabın var mı? giriş yap