• 2 litre suya 1 tatlı kaşığı karbonat eklenerek hazırlanan vücudu alkali hale getirmeyi amaçlayan karışım. (bkz: alkali diyet)
  • ağız yaralarına ve varsa iltihaplara iyi gelir. tuzlu suyla gargaranın bir adım ötesi.
  • ağız yaralarına iyi gelmesinin yanı sıra, yutulması, geceden alkolü yüklenmiş bünyenin sabah saatlerinde kendine gelmesine yardımcıdır.
  • bebeklerin pisikleri icin onerilen zamazingo. ancak anneler dikkat; sureceginize benim canim annem gibi bebeginize icirmeyiniz. hos oldurmeyen sey kuvvetlendiriyor ama yine de evde kendi cocugunuz uzerinde denemeyin bence.
  • mucize ilacım. iki kere test edip onayladım, mide bulantısını anında kesiyor. ne mide ilaçları denedi bu biçare de fayda etmedi, bundan böyle benim sadık yarim karbonattır.

edit: birkaç damla limonla köpürtüp yarım çay bardağı su ekleyerek servis ediniz.
  • vücudun alkali hale getirerek çok tehlikeli pek çok hastalıktan kurtulmayı sağladığını öğrendiğim sudur. bizzat test edeceğim..
  • karbon su ismiyle direnenlerin resmi içeceği olarak raflardaki yerini almış. hiç kullanmadım. deneyenler daha sağlıklı bilgi verebilir.

https://www.facebook.com/…7&type=1&relevant_count=1
  • kansere dahi iyi geldiğine dair söylemler var. araştırınca reflüden mantara, kanserden yaralara her şeye iyi geliyor deniyor. bilmiyorum belki de denemek gerek..
  • iki gündür içtiğim karışım. lezzeti biraz buruk ama alışılır. çok fazla kaynaktan bunun mucizeler yarattığını duydum. 1 yıl sonra değişimleri yazarım. şifa niyetine bakalım hayırlısı.
    kullanım sonu değerlendirmem: işe yaramadı. en azından hissedilen farklılık yok. kullanmayı bıraktım.
  • safsata.

bir de bu diyet, saglikli beslenme akimlari sirayla moda oluyor ya, barinc kizcak ama basiyorum kahkahayi bono gibi.

kitabi okudum, aferim cok dogru dusunmussun, bu ney allaskina deyip firlattim. saka misiniz yahu, bu kadar mi bihabersiniz. a4 e, sabunlu su iyi gelio gercekten de bilimsel calismalar var (kime gore neye gore, ispat nerde, klinik deneyler ne tarafta?), icerseniz bak iciniz puripak olucak anacim diye bastirip dagitsam, ellerinde sivi sabunlu suyla gezecek hatri sayilir bir kitle olacaginin garantisini verebilirim.

senin ictigin seyin kanının phini degistirebilecegini, vucut dengesini olumlu etkileyecegini dusunmenle, tum cinliler ziplarsa deprem olura inanman ayni mantik cercevesinde yani o derece.

buna inanan kesin zamaninda denge bilekligi de takmistir he.

bir de kanimca sosyal bir deney olan (bkz: contorium) basligina alalim sizleri. ınsanlari inandirmanin kolayligina sasmistim, siz de sasin.

kontrollu deney grubu eyledik, bilimsel dergi ve makalelerdeki sonuclari da ahanda burda diyin, saygilar selale bak iste o vakit.

hayirli isler, bol gunesler.
hesabın var mı? giriş yap