• acil bir durum maalesef.

son olarak saat 20.03'te “aşkım biz rakı'ya geçiyoruz, telefonumun şarjı bitebilir öpüyorum seni, şarj aleti bulunca arayacağım (kalp atan öpücük emojileri)” mesajı attı whatsapp'tan.

2 gün önce 1 kız ve 3 erkek (hepsi kankası) arkadaşıyla gittiler, genelde derya beach'te takılıyorlar, nereid ve hideaway'e gitmişlerdi önceki gün. biraz fazla içebiliyor.

acaba alet bulamadığından mı mesaj atamıyor, telefonu denize mi düştü, ciddi şekilde kaygılıyım. derya beach storylerine baktım ama göremedim, oralarda olan varsa, gök kuşağı rengi bikinisi var boyundan bağlanan üst kısmı, ip bikini.

edit: içi pis, safi art niyetliler mesaj atmayı ve dalga geçmeyi bırakın.
  • bin git, ekşiden medet umulacak şey mi
  • kaş yapayım derken göz çıkarmıştır(bkz: swh).
  • kardeşim ben bora. kankasıyım. şarj aleti bulamadık hâlâ. gözün arkada kalmasın. bize emanet kızımız.
    o/
  • sarjim bitebilir. en son bunu neandertal insanı yemişti.

entry nick uyumu da saatle orantılı gibi. daha 24 saati var.

...saat sanmisim dakikaynis
  • tanım: polise haber verilmesi gereken durum.
    kişisel yorum: lan oğlum, trollük bu kadar düştü mü ya? zeka seviyesi yerlerde amk yerinde. oturup, düşünüp düşünüp bunları mı yazıyorsunuz yani şimdi? bu mu çıkıyor o beyinden? üzücü.
    nerede o eski troller...
  • muhtemelen 3 erkek arkadaşının şarj kablolarını deniyordur. boşaldığında pardon dolduğunda seni arayacaktır troll kardeşim.
  • tamam anladık kardeşim aklınca bizimle alay edip eğleneceksin. işin acemisi yazarlar öğüt verir gibi entry girecek belki kahkaka atacaksın kabul. ama bir düşün derim durduk yere neden böyle şeyler yazmak gelir insanın aklına ulen işin psikolojisini düşünsene, insan bir günde rezil, kepaze bir "deyyus" olmaz ya..
hesabın var mı? giriş yap