• doğru bir cümle ama yanlış zamanda söylenmiş bir cümle...
  • bu kadar da değil, o kaşar gazeteciler cumhurbaşkanı olduğum gün ilk kutlamaya gelenler olacak demiştir.

sadece kaşar değil eski kaşar onlar. ama hizaya gelecekler, çektirdiklerinin bedelini ödeyecekler.

dahası bana soru sormaktan korkmayacak, karşısına çıkacağım gençler dedi. korkmadan soru sorabilmeyi nimet haline getirdi erdoğan ve akp, düşünün millet.

istiklal marşımızın başladığı gibi, korkma halkım korkma. oy vererek bir ülkenin geleceğini değiştirme imkanın var, korkma.

yürü be muharrem hoca.

düzeltme: linki paylaşmak için düzeltme yapıyorum. bu arada 100 bin kez görüntülenmiş video, hayret ettim yeminle.
    https://tr.sputniknews.com/…campaign=url_shortening
  • yüzü kızarması gerekenler, mesleğinin hakkını vermeyen iktidar yalakası olmaktan gözlerine perde inmiş gazeteci görünümlü soytarılardan başkası olamaz. evirip çevirmeden iğrençliklerini yüzlerine vurmuş.
  • muharrem ince - smack my bitch up mix bekliyoruz süper hahahah

(bkz: talk dirty to me)
    (bkz: grab them by the pussy)

hahahahahahha matu sağolsun yapılmışı var: https://instaud.io/2hje
  • yarasi olan gocunur.
  • tayyip erdoğan herkesi kendi seviyesine çekiyor. buda kanıtı.
  • ulan yukarida +18 ibaresiyi koyarak haberi carpitan denyo hadi anladik milleti embesil yerine koydunuz da burayi da ayni zannediyorsun

neymis kasar kelimesi kufur niteligindeymis kasarin ne anlama geldigini herkes bilir, burayi at kosturdugunuz sikko meydanlarla bir tutma
  • herkesin yalaka sözcüğünden çok neden kaşar kısmına takıldığını anlayamadığım açıklamadır. halbuki yalakalık çok daha büyük karakter sorunudur.
  • ılık solcular tarafından eleştirilen muharrem reyis sözü.
    ılık solculara göre ülke isveç halkı olgunluğunda olduğu için kaşar kelimesi ılıklara yakışmaz. bilmezlerki senelerce bu kibarlıktan bu olgunluktan kaybettik ve ezildik.
    karşında kaşar lafı bile az gelen ve sana olmaz hakareti eden bir güruh var ve biz yine kibar olalım he. yeter artık!
    bu ülkede kaşar olunacak bir durum olmayıncaya ve kaşar kelimesinin sadece peynir sıfatı olarak kullanılmasına kadar mücadeleye devam ama bu ılık solculuğa kısa bir ara vermek lazım en azından seçime kadar.
  • inceldiği yerden kopsun o zaman
hesabın var mı? giriş yap