• bulunacağına inanıyorum.
    umarım abuk subuk şeylere bulaşmamıştır ya da yanlış insanlara denk gelmemiştir. sağ salim ailesine ve sevdiklerine kavuşur.
  • 00:00 i gectigi icin bir kez daha up'liyorum basligi. umarim en kisa surede ailesine kavusur. :(
  • bir anne olarak yusufun annesini çok iyi anlarım. 12 saatliğine kızımı bulamamıştım.o gün buluncaya kadar delidivane oldum.4 paket sigarayı içmedim resmen yedim. beynim zonkluyordu. ağzıma lokma koymamıştım. yüzlerce yeri aramıştım.otobus garajına gidip gelen giden bütün otobüslere dalıp inenleri kontrol ediyordum. yalvarıyordum lütfen yolcu listesini verin diye. polisleri cagirmistim. sonunda kızımı buldum. babası gidip almıştı. 12 saat bana kalp krizi migren ataklarıyla iz bırakmıştı. soru işaretleri beynini yiyor .
    allahım hiç kimseye evladıyla sınamasın. çok zor. tez zamanda bulunursun.
  • (bkz: up)
    elimizden bir şey gelmiyor. inşallah iyi haberlerini alırız.
  • inşallah güzel haberlerini bekliyoruz.
  • inşallah tez zamanda bulunur.
  • yusuf bulunmadan başlık yukarıdan inmesin
  • inşallah sağ salim bulunur (bkz: up)
  • allah yardımcısı olsun kendisinin ve yakınlarının. akli dengesinin yerinde olması ve kaybolduktan bir gün sonra sağlığının yerinde olduğunun biliniyor olması kendi isteğiyle ailesinden uzak durduğu şeklinde yorumlanabilir. tez zamanda çıkacaktır ortaya üzülmesinler, o zamana kadar çevresine sabırlar diliyorum.
  • umarım en kısa sürede bulunur yusuf, bulunana kadar başlık yukarıda kalmalı.
hesabın var mı? giriş yap