• amatör ruhunu süper lig'e çıktığı halde sürdüren ve transfer ettiği futbolcularına pazardan aldıkları inter formalarını giydirerek imza attıran sempatik takım. *
  • bir seyircisiz takım* ligden düşüyor diye seviniyorken bir diğer seyircisiz takım olan kendileri süperlige yükselmiştir. kayserililer bir takımı destekleyemiyorken şimdi ikinci takımı mı destekleyecek.
  • ligde kalmış ve haftaya galatasaray a yenilerek ligi bitirecek takım.
    olan bize oldu. (beşiktaş)
    (bkz: gitti bizim lahmacun fırını)
    (bkz: davaro)
  • ciddi ciddi "suat altin insaat kayseri erciyesspor" olarak adini degistirmistir. sponsor alinca koca takimin adi degisiyorsa, bizim hasan abiye de el birligi ile "kardesler kasabi mersin idman yurdu" falan yaptiralim adama reklam olsun.
  • dürüst , sözünün eri , güvenilir , asla ve asla yalan söylemeyen anadolu çocukları tarafından yönetilen kulüp

1

2

3

4
  • bülent korkmaz ile yollarını ayırmış türkiyenin en güzel stadlarından birinde oynayan kulüp.

yeni teknik direktörle anlaşmadan şu anda boşta olan şu ismi değerlendirmelerini öneririm :
    (bkz: abdullah gül)
  • bir mucize yaratmazlarsa 2015-2016 sezonunda ptt 1.ligden ilk düşen takım olacaklar. bu da burada dursun ölmez de sağ kalırsak bir edit yaparız sene sonu.

sene sonu editi: ölmedim, ilk düşen takım oldular, allah kurtarsın.
  • ligden bir kez daha düşen kayserispor ile yine hülle işine girecekler mi merak ediyorum.
  • seyirci toplayabilmesi için her maç beleş pastırma, sucuk, ya da püskevit arası lokum dağıtması gereken takım. yoksa kayseri seyircisi para verip maça gitmeyi fazla tercih etmez.
  • fuat çapa ile 2 yıllık sözleşme imzalamışlar, alt ligden gelen takımların kendilerini üst lige çıkartan hocalarını gönderip daha doğrusu kovup süper lig'den bir hoca ile çalışmaya başlaması da moda oldu. osman özköylü'ye son 2 sezonda yapılanlar resmen skandaldır, adam başarısının karşılığında lig biter bitmez apar topar gönderiliyor. sözde türk futbolunda kulüplerin vefa değerleri de çok yüksektir. takımı çok daha iyi tanıyan özköylü ile daha başarılı olabilme şansları varken sırf isminden dolayı çapa ile anlaştılar. gençlerbirliği'nin imkanları ile erciyes'in imkanları tabiki de çok farklı. bu yüzden ben çapa'nın ben kulüpte başarılı olacağını asla düşünmüyorum. bu hataya düşen her takım gibi küme düşmeme mücadelesi verip, sezon içerisinde teknik direktör değişikliğine giderlerse hiç şaşırmam.

http://www.sabah.com.tr/…e-fuat-capanin-yeni-takimi
hesabın var mı? giriş yap