• biz bu tipleri neden yabancılara satılan kurumlarımızın nöbetini tutarken göremiyoruz? ya da rant için sit alanlarının talanına karşı nöbette? biz bu insanları neden geçinemediği için kendini yakan adamın ya da ısınamadığı için kendisini asan annenin yanında göremiyoruz ? biz bu vatan aşıklarını neden bu bizim savaşımız değil mehmetçik neden orada dediğimizde göremiyoruz ? olmadıkları o kadar çok yer var ki saymakla bitmez ama oldukları yerler hiç değişmiyor.
    biz bu insanları neden sadece ayrıştırmada , öfkede, suçta görüyoruz?
    insanlık suçu işlemek için elinde tuttuğun benim de bayrağım hasta ruhlu eylemlerinize alet edebileceğiniz bir tür kalkan değil.
  • vefat eden kişi benim görüşlerimden çok farklı bir insan. ama
    ulan adam ölmüş be ölmüş siz nasıl müslümanlarsınız. hangi cahiliyenin tohumlarısınız. ölmüş adam gitmiş aga yok artık bitmiş. ayıp ya! bir insan nasıl bu kadar cahil kalabilir gerçekten inanılmaz. hangi kuyuda hangi mağarada büyümüş bu insanlar.
  • ibrahim gökçek'in mezarına saldırmak için bekleyen gerizekalı grup, polisin mezarlığı terk etmesi sonrası cenazeyi çıkarıp yakacaklarını söylüyor.sivas'tan, maraş'tan, çorum'dan biliyoruz insanları diri diri yakan kuduz itler olduklarını ama ölmüş birisine bunu yaptıklarını görmemiştim ben.dünyanın neresinde böyle bir saygısızlık var cenazeye karşı bilmiyorum ama bu itlerin tasmasını tutanlar söylesinler bunlara, bu topraklarda dirilere saygı duyulmaz belki ama ölülere saygısızlık yapılmaz asla.
    https://twitter.com/…tatus/1259650559159738369?s=09
  • insanların cenazelerine, gömüldükleri mezarlarına saldıracak kadar kutuplaştı demek bu ülke.
  • bir grup gerizekalı, polis bunlar şöyle sağlam bi dövse yaş meşeyle akılları başlarına gelir de işte dövmüyorlar.

bu kadar işsiz embesil olunabilir mi la ? olunuyormuş ..
  • aynı yerde duranlar ibrahimin akrabaları , arkadaşları olsa ve şarkı söyleyecek olsalar şuana kadar yemedikleri gaz bombasi , cob tazyikli su kalmazdı.

ülke o kadar kutuplaştirildi ki cenazeye saygi duyulamayacak kadar duygusuzlaştirildık.

oysaki insan olmak çokta zor değil. saygi duymak , merhametli olmak imkansiz değil.

oysaki herşey bu ülke için.....

tuncel kurtizin 25.yilda ki konuşmasıni dinlemenizi tavsiye ederim.
  • bu müptezellere yüz verenlerin birgün polisle karşı karşıya gelmeyeceğini sanması aptallık. bu ülkeye paralel yapılanmanın dik alasını bu cahil sürüsü onlarca yıl gösterdi. kendileri yargılar kendileri infaz eder. hala mıy mıy bekleyen polis, 3 gün önce kovaladığın çocuklara gösterdiğin cesaret yok mu da hiçbirini nezarete almıyorsun...

ah ulan... neyse küfretmicem.
  • (bkz: anadolu irfanı) (bkz: ölüden ve deliden hüküm kalkar) amk yobaz çomarları cenazenin bile peşini bırakmıyor. verin ellerine çiğ çiğ kemirsinler bedenini. bi rahatlasınlar. ibo giderayak bi kıyak yapmış olsun bunlara.
  • siz ne kadar öfke kussanız da değişen bir şey olmayacak. hani bir söz var (bkz: imam osurursa cemaat sicar) dolayısıyla, polisin buna sessiz kalmaması ve katı müdahale etmesi gerekir. yoksa, meydanı boş bulurlar. bugün bunu yapan, yarın ev/otel/araba yakar! tarihte gördük!
  • mezarı çıkarıp yakmak nedir lan. iç savaş çıksa bunlar işid gibi insanların kalplerini çıkarıp yerken poz verirler. utanıyorum hepinizden
hesabın var mı? giriş yap