2317 entry daha
  • bir bebek gibi sevdiğim, eve geldiğimde gırıl gırıl gırlayan, tertemiz göbeşini sevmelere doyamadığım, mızmız mı mızmız, masmavi boncuk gözlüm... hele o burnunun altındaki bıyıklar yok mu, o bıyıkların çıktığı tombul yerler.. orayı öpüp öpüp böyle parçalamak mıncırmak istiyorum.. muhteşem yaratıklar bu kediler, biz sevelim oynayalım diye yaratılmış eşsiz oyuncaklar...
  • tüylü bebek.
  • bugünlerde kakasını yapamayan küçük mahlukat. ne zaman kumuna gitse avazı çıktığı kadar bağırıyor. hızlı hızlı nefes alıp verirken ve gözleri yaşarırken yakalıyorum onu hep. karnı epey ağrıyor olmalı. süt verelim dedik ama sonra inek sütü zararlı dediler, kestik. naapsak da bu kediyi tuvalete rahat çıkartsak bilemedik. proplan herbal yiyor mama olarak. acaba ondan mıdır? bi arkadaş enjektörle ağzına zeytinyağı basın, bağırsakları rahatlar dedi. gerçekten çaresiziz. somonlu mama duydum ama hangi marka iyidir, öyle bir şey var mı ya da bir şehir efsanesi mi onu da bilmiyorum. tüm kediseverlerin denenmiş önerilerine açığız.

edit: ekşisözlük ne kadar harika bi platform olduğunu bi kez daha gösterdi. şimdi çimen + mamaya karıştırılan lif + la cat'in somonlu maması +tüy sorunundan olabileceği için sıvı mamalar, hatta taneli çorbalar + dr. alder'in maltı + 2-3 günlük zeytinyağı kürü ve en son çare olarak da lavman şeklinde bir yol izlemem gerektiğini biliyorum :) bütün yardım önerilerine çok teşekkürler :)
  • uyurken ışıktan rahatsız olup patisiyle yüzünü kapatan küçük yaratık. uyandırıp koklaya koklaya öpmek istiyorum ama kıyamıyorum.
  • minik bok parçası, bok çuvalı, tüylü canavar, küçük mahlukat gibi tanımlamalarla sevdiğim canımın içi, bebeğim, tüylü oyuncağım, mis kokulu küçük meraklı tembel hayvanım.
9233 entry daha
hesabın var mı? giriş yap