• (bkz: updullah rose)
  • lütfen bulunsun o kan ve pıtırcık iyileşsin. iki kedim var ve yakın zamanda köpeğimi kaybettim. evden cenaze çıkmış gibi olmuyor. evden cenaze çıkıyor.
  • bu başlık vesilesiyle kedi sahibi olmayı düşününler onların da insan gibi hastalanabildiğini ve tedavi edilmeleri gerektiğini bilsinler. özellikle yavru kedi ve köpekler çok albenili olur ama öldüklerinde evden cenaze çıkmış gibi olur.
  • güzeller güzeli bir kedinin sahibinin feryadı. ankaradaki kedi severler el atsa ne güzel olur
  • 90'lı yıllarda çocuk olmanın travması sanırım, "kedi kanı içen" şeklinde okuduğum başlık.

gazete başlıkları "kedileri kesip kanını içiyorduk", "gece 12 de bakire kurbanı" gibiydi o zamanlar. vay be satanizm siyah tshirtler, bir dönem medyanın metal gruplarını satanik diye oraya buraya basması filan ne acayip şeyler gördük be.

çok alakasız oldu lakin affedin. kediciğe de allah şifa versin efendim.
  • galen veteriner kliğinde yatmakta olan kedimiz için acil çok acil kana ihtiyaç vardır, beylikdüzü metrobüs durağına çok yakın, lütfen yardım edin.
    iletişim numarası: 05466327831 başak
  • gece gece gözlerimi nemlendiren çağrı. facebook sayfamda paylaştım. ya bu kedilerin, köpeklerin acı çekmesine dayanamıyorum ben. o kadar masumlar, o kadar güzeller ki. keşke kedim simit ve ben ankara'da olsak. sadece ruhen destek verip dua edebiliyoruz.
  • gundeme sokmak icin girilmis entrydir. ankarali kediciler olaya bi el atin.
  • umarım kurtulacak olan kedidir.

el atın arkadaşlar.
  • boyle masum hayvanlarin olanaksizliktan olmemesi lazim. ankara'daki arkadaslar lutfen yardim edin.
hesabın var mı? giriş yap