• kapitalist sistemin kölesi olmuş, bundan haz duyan tipik erkek.
  • hiç de ilgi çekici olan erkek değil ama yazarmış, hoş gelmiş, orası ayrı.
  • çalışmış, ağlayıp durmak yerine okulunu bitirip kpss kazanmış bileğinin hakkıyla öğretmen olmuş, senin haritada yerini gösteremeyeceğin yerde öğretmenlik yapıyor, araba almış, bunu da yazmış onbinlerin burnunu sızlatmış yazar. demek ki çalışınca oluyor.
  • sadece kek değil başka yemekleri de yaptığından kıllanıyorum.
  • iyi insan.
  • 4 yıldır başarıyla yapan erkektir, benimdir. bir üst seviyesi için;

(bkz: akışkan çikolatalı kek yapan erkek)
  • hanımına sürpriz yapan erkektir. peki hanım gelip keki tadınca ne der.

*mahmut bunun şekeri az.
    * kalıbı yakmadın değil mi?
    * mutfağı dağıttıysan bittin sen.

sevgiliylen kek yapsan ayıla bayıla över hanım kızlarımız ama evliyken yapınca mutfakta sanki nükleer asit testi yapmışsın gibi bakarlar.

yine de kek yapmak zevklidir. hem stres atar hem de harcı çırparken maç seyretmesi de keyiflidir.
  • bunlardan bir tanesi de benim, gerci, baya bir zaman oldu yapmayali, agir sporcu diyeti olayindan dolayi boyle hamur isleri ile ugrasmaz oldum. yedigime, ictigime dikkat etmedigim donemlerde sik sik yapardim. her turlu hamur isi, pogacasidir bilmem nesidir, yapmadigim sey kalmadi, evvel zaman icerisinde konyakli tiramusu bile yapmistim, 10 ustunden 10 almistim misafirlerimden :) birde, efsane otesi pizza yaparim kagit gibi, ahh ahh diyet yapamaz olduk.

velhasil, boyle seyler yapabilen erkek kiymetlidir, yumurta kirip, bir omlet yapamayan insanlar var bu memlekette. yemek yapmak, zevk isidir, keyifdir ve diger hersey gibi kisisel bir gelisimdir.
  • kek yapmayı über bir hadise sanan erkek.

kek dediğin ne lan allah aşkına. yumurta şeker un yağ vanilya kabartma tozu sonrasında istediğin ne varsa at içine. off off bunlar hep anası tarafından şımartılmış erkek gereksizliği.
hesabın var mı? giriş yap