• geçenlerde bir almanla konuştum iş döndü dolaştı tarihe geldi. adam m.ö almanların romaya karşı yaptıkları varus savaşından tutunda gerard schröder’e kadar bütün alman tarihine az çok hakimken nazi almanyasının adını ağzına dahi almadı. artık nasıl ket vurmuşsa hitler almanyasına karşı ölü taklidi yaptı.

ileride umarım çok gelişmiş bir ülke oluruz da bizde akp dönemine karşı ölü taklidi yaparız.
  • abartmayalım lütfen. hatıra paraları her zaman basılıyor. kaldı ki iyi ya da kötü bir sistem değişikliğine tanıklık ediyoruz.
    bu saatten sonra temennimiz memleketimizin (başta kim olursa olsun) daha iyi yerlere gelebilmesi.
  • kendi adına bastırmadığına emin olduğum durum.

yapan kendisi değil çevresindeki yalamalardır.
  • halkı için çok çalışan ve bu çalışkanlığının mükafatını almak isteyen, dünya devlerine kafa tutabilen, sözünü geçirten, dövize haddini bildiren, inanılmaz bir tevazu sahibi olmasına karşın kendini biraz şımartmak istemiş olabilecek başkan.
  • tiyatral fetö faciasıyla yaşatılan 15 temmuz anısına basılan madeni paraları saymazsanız henüz malum şahıs tarafından yapılmamış eylemdir ki bu cüreti ve egoyu sadece onda arar hale geldik. daha medeni ve modernist bir yönetici arayışımız sürerken gelenekçi ve gerici şahsın yakın zamanda böyle bir adım atması olağan görünmektedir. ne demişti? "ben ekonomistim" *
hesabın var mı? giriş yap