• buralar hep entry olmadan * yazayim dünya iyisi bir insan.

  edit: ilk bölümünden beri dizinin set ekibinde çalışan biri olarak kimseyi kırmayan, ince düşünceli, neşeli ve her daim de karizma sahibi bir insan olduğunu buraya not düşmek isterim:)
 • güneşi beklerken dizisinin başrolü.

  ayrıca çok da beğendim, hali tavrı, jestleri özellikle, tam rolüne uymuş. amerikan gençliği havalarını doğru düzgün taşıyor (e zaten amerikalı sayılır dediğinizi duyar gibiyim) olması ayrı bi güzel. bu bakımdan türkiye şartlarında baya baya nadir rastlanır bir oyuncu.

  çok da hoş gülüyor üstelik.

  sonuç olarak, yolu epey bi açık kanımca.
 • 87li olduğunu öğrendiğim güneş'i beklerken dizisinin başrol erkek oyuncusu ve türk erkeği standartları üstinde yakışıklı, o da su götürmez bir gerçek .yalnız sorun şuki biyografisine bakınca hayatı amerika'da geçse de türkçeyi bu kadar amerikan aksanıyla konuşmasına anlam veremiyorum.en azından bu aksanla ileride concon gençlik rolleri dışında bir rolde oynması için bir an önce diksiyon dersi alması şart.bazen tam olarak ne dediğini anlamakta zorlanıyor insan.
 • kanımca zengin piçi rolünün hakkını veren tek insan. pislik tavırlarını sevdim. çocuğun duruşu, cool hareketleri de etkileyici. konuşmasında aksan var doğru; ama tatlı duruyor ya (çocuğa fena mı sardım ne).
  tamam be kısa kesiyorum, tatlı çocukkkmuşş.
 • ileride parlayacağını düşündüğüm oyuncu. hoş türkiye'de iyi oyuncular yerine kötü oyuncular parlıyor ama umarım yazık olmaz. hem yüzü, hem fiziği hem de oyunculuğu çok iyi. tabi başka rollerde de görmek lazım. yapımcılar, yeteneksiz best modellerin peşinden koşacağınıza alın size yetenek, modelliği de cabası.
 • güneşi beklerken adlı gençlik dizisinin asi çocuğu. öyle ilk bakışta çok yakışıklı gelmese de, diziyi izledikçe çekici bir havası olduğuna kanaat getirdim. hele kaza sonrası zeynep'e sarılması var ki orada kalbimi kazandı. bence bu diziden sonra alır yürür.