şükela:  tümü | bugün
  • amerika'dan geldim ayağına konuşurken sürekli "aaaaam" diyen kişi.

- zeynep bak... aaaamm!
    - ceyn, nasıl desem... aaaam!
    - melis, anlamıyorsun... aaaam!

niyetini, ne istediğini açık açık söylüyor işte, adam biliyor işi.
  • eşimin hakkında şöyle bir yorum yaptığı oyuncu:

"bu adam hiç normal bir rolde oynamayacak mı? ya zengin piçi oynuyor ya fakir piçi."
  • yakışıklı olup olmaması umrumda olmayıp aslanlar gibi bir karaktere sahip olduğunu bildiğim süper insan. kendisini geldiği spor salonundan (bujin fight club) doğal hareketleriyle tanımışlığım vardı zaten. dış görünüş olarak beni çok etkileyen bir fiziğe sahip değil ama karakteri...

bir de yaptığı röportajda söyledikleriyle gönlümü fethetti.

"diyelim ki biz, istanbul’da bir bardayız. ben o bara, eski püskü bir anadol’la ya da murat 124’le ya da külüstür bir vosvos’la gelmeye kalksam, bir tek kız bile dönüp bakmaz! los angeles’ta ilk arabam çok dandikti ama önemli değildi. çünkü benim kimliğimi bindiğim araba belirlemiyor. porsche kullanmak da beni adam yapmıyor! diğer insanlardan farklı kılmıyor. burada ise bu tür şeyler çok önemli..."

"bana önemsiz gelen pek çok şeye burada o kadar önem veriliyor ki..mesela ne giydiğin. kılık kıyafetin. saatin. araban. sekiz senedir üstümden çıkarmadığım bir tişörtüm var mesela. gerçi annem sinir
    oluyor, “oğlum, erimiş bu, delinmiş! artık giyme!” diyor ama benim için hiç önemi yok. içinde rahatım ve temiz. o zaman tamamdır.
    beni giydiğim, taktığım, bindiğim şey tanımlamıyor. ben, benim.."
  • irlandalı zuppe holigan tipi olan oyuncu.
  • güneşi beklerken dizisini 18lik ergenler gibi izleten çocuk.. itiraf ediyim, o dandik diziyi sırf esas kızla bunun bu tatlı sert sürtşmeleri için izliyorum.. ne bitmez tükenmez romantik komedi doyumsuzlugu varmış bende birader!

ayrıca bu çocuk ile çağatay ulusoy arasındaki bariz fark, bu çocuğun doğallığı bence.. basarılı bi çalışma neticede.. yolu açık olsun..
  • tuhaf bir enerjisi olan oyuncu.

ciddiyim ilk gördüğüm an "dünyanın en itici adam"larından olduğunu düşündüm, sonra bi kaç kez gülerken görünce dedim ki "olmuş bu". (bkz: güzel gülen erkek çekiciliği)
  • feriştah yenge'nin fantazilerini süsleyecek kadar çok dikkat çekici edelelere sahip oyuncu. oyunculuğunun konuşulabilir bir yönü şimdilik dikkatimi pek çekmedi ama, kameraman mı, görüntü yönetmeni mi yoksam yönetmen mi artık bu abinin ziyadesinden fazla edeleli vücuduna hasta bilemiycem ama feci erotik sahneler çektiriyorlar çocuğa. 7. bölümde* sabah sporu sonrası denizden edeleli vicüdu ile bir çıkışı vardı yanii off...

buradan kanal d yetkililerine sesleniyorum dikkat edin ateşle oynuyorsunuz...*
  • kendisinin yerinde olsam ismi şeref meselesi olan bir dizi projesine değil imza atmak senaryosunu dahi okumazdım da işte türkçeyi çok iyi bilmemekten ileri geliyor bunlar.

stv'nin bol sisli sırlı esrarengiz tv filmleri gibi isim mi olur yahu? şeref meselesi ne?
  • amele yanığına bile bünyesinde yeni bir mana kazandıran varlık.

http://i.imgur.com/n1ivoz3.png?1

benim zamanımın ergen dizisindeki tiplere gel bi de buna bak*...
  • güneşi beklerken'in her bölümünü santim santim analiz etmiş bir kadın olarak söylemem gerekir ki aşırı şişirilmiş bir balondur. hatta kendisinden çok ozan osmanpaşaoğlu'yu izlemekteydim. çocuk hem sempatikti hem de karizmatikti. buysa eaaaahhh meeeaaaaah eeaaaaammmm, ulan meryem uzerli bile gram türkçe konuşamamasına rağmen kadın hürrem'i oynarken daha kompleks cümleler kurabiliyordu. yakışıklı değil de bakımlı ve sportif diyelim, ama yakışıklı demeyelim allah aşkına. güneşi beklerken'in kadrolu kepçelerinden biriydi işte, zaten dizideki oyuncuların yüzde doksanı kepçeydi...